EESTI INSTAGRAMI staaride kohta tehti rabav paljastus

EESTI INSTAGRAMI staaride kohta tehti rabav paljastus

Raha on alati aktuaalne teema ning kõik sellega seonduv samuti – ei ole enam ammu saladus, et Eesti Instagrami staarid teenivad oma kontodega üsnagi kopsakaid summasid. Kuid seda, kui palju ja mida sotsiaalmeedia staarid ettevõtetelt siis täpsemalt nõuavad, pole siiski veel päris selge. Anonüümseks jääv ettevõte, kelle andmed on Buduaarile teada, paljastas aga rabava tõe.

Ettevõte kontakteerus mitme kohaliku tuntud Instagrami staari ja blogijaga, et saata neile proovimiseks oma tooteid. Suur oli seal töötava neiu üllatus, kui ta Paljalt Porgandilt, Mallukalt ja veel paarilt teiselt sotsiaalmeedia influencer’ilt vastukaja sai. “Üks, kellele oma tooteid proovimiseks saata tahtsime, ütles kohe, et ta väga armastab meie tooteid. Siis saatis ta oma hinnakirja ning soovi, kui palju tooteid ta ühe väikese Instagrami-põhise arvustuse eest saada tahab. Kogused, mida ta nõudis, olid suured ja seda üksnes ühe arvustuse eest. Kaks arvustust oleksid tähendanud topeltkoguses tooteid ja sinna juurde veel raha,” meenutab ta suure üllatusega.

Konkeetselt küsis Paljas Porgand ehk Merilin Taimre Instagramis postituse tegemise eest 500-600 eurot ning Malluka soov oli üle 1000 euro. Seda üksnes Instagramis postitamise eest. “Blogis tutvustamise eest küsitakse rohkem raha. Neid summasid küsisid eelpool mainitud influencerid Instagrami postituse eest tõesti.”

Nagu näha, liiguvad sotsiaalmeedias vägagi suured summad ja suure tõenäosusega tõusvas suunas ehk mida aeg edasi, seda rohkem raha küsima hakatakse.

Sarnased artiklid