EESTI MEHE ARGIPÄEV: naine raiskab raha ja ähvardab seksist ilma jätta

EESTI MEHE ARGIPÄEV: naine raiskab raha ja ähvardab seksist ilma jätta

“Jah, ma tunnistan, et mulle meeldivad ilusad naised ja kohe kuidagi ei näeks ma ennast suhtes naisega, kes oma välimuse eest ei hoolitse. Minu naine ei pea käima tööl, kui ta seda ei taha, aga ta peab hoidma meie kodu korras, tegema süüa, pesema pesu ja hoidma ennast ilusana. Minu uus naine on aga täielik laiskloom ja viimasel ajal on ta hakanud mind veel ähvardama ka.

Kui ma õhtul töölt koju tulen, on korter täpselt sama segamini nagu ta oli enne. Naine keeldub koristamast, kuigi enne minu juurde kolimist rääkis ta küll maad ja ilmad kokku sellest, kui väga talle meeldib kodu hoida. Ja minu teenitud raha raiskab ta lausa kodust lahkumata  tuleb välja, et ta armastab internetis šoppamist ja ma kahtlustan, et tal võib sõltuvus olla.

Ta ütles mulle kohe suhte alguses, et kodu eest hoolitsemine ongi tema kirg ja et tööl ta tõepoolest käia ei tahaks. Minule sobis see ideaalselt. Nüüd kuu aega pärast seda, kui ta sisse kolis, on selgunud, et süüa ta teha ei oska, koristada lihtsalt ei viitsi või siis äkki seda ka ei oska ja kui ma vähegi kurjemat häält teen, hakkab mind ähvardama.

Nimelt on tal kombeks mind seksist ilma jätta, kui ma talle kasvõi iitsatada julgen, et “kuule naine, palun tee korter korda.”

Aga ei lähe nii need asjad. Terve päeva lesib diivanil, lillegi ei liiguta, raiskab raha ja kui ma palun tal koristada, ei saa ma karistuseks seksi. Kust tulevad sellised naised ja mida nad endast õige arvavad?”

Buduaarile Martinilt.

Sarnased artiklid