EESTI MODELL MÜÜB õpetust, kuidas kiirelt 5000 dollarit teenida

Miss Grand International iludusvõistlusel Eestit esindanud Merylin Nau pani enda kodulehel müüki kursuse, kus õpetab teistele algajatele modellidele nippe, kuidas ilma igasuguse kogemuseta raha teenida. Merylini sõnul teenis ta nende abil juba esimese kahe nädala jooksul üle 5000 dollari. 

Merylin kirjutab oma kodulehel, et kui ta oli 21-aastane, hakkasid inimesed talt küsima, miks ta ei proovi fotomodelliks saada. Alguses ei teadnud naine, kust alustada, sest tal polnud modellinduses tutvusi ning sotsiaalmeediat ta samuti ei kasutanud. 

Sellel ajal tegi Merylin kaasa ühes Soome reklaamis ning tutvus seal naisega, kes oli tegelenud modellindusega üle kümne aasta. Naine aitas tal jala ukse vahele saada ning sellest hetkes muutus noore modelli jaoks kõik – juba esimese kahe nädala jooksul teenis ta fotomodellina üle 5000 dollari. 

Nüüd soovib Merylin aidata ka kõiki teisi algajaid modelle ning jagab nendega enda nippe ja trikke, kuidas ilma igasuguse eelneva kogemuseta ja sotsiaalmeedia abita modellina raha teenida. 

“Modellina on äärmiselt oluline püsida iseendana. Ära võrdle ennast teistega. Kogemused on mulle õpetanud, et sa ei pea olema pikk, sale ja isegi mitte väga ilus… Ning kohe ma seletan sulle, miks,” tutvustab Merylin oma kursust. 

Kodulehe sõnul on võimalik kursust läbides selgeks saada, kuidas luua tähelepanuväärne portfoolio, kuidas meelitada ligi fotograafe ja kliente, aga ka seda, kuidas moetööstuses ohutult tegutseda.

Lisainfo saamiseks vaata siia