EESTI NAISTE POKKERILIIGA 2021 algab 5.oktoobril

Elena Kask

Buduaar

Kuigi 2020. aasta finaalturniir toimus napilt kolm kuud tagasi, algavad 5. oktoobril juba Eesti naiste pokkeriliiga 2021 eelturniirid.

Sel korral toimuvad internetiturniirid oktoobri- ja novembrikuu teisipäevadel kell 20:00 OlyBeti pokkeritoas. 

Olenevalt koroonaolukorrast võib midagi küll muutuda, kuid  planeeritud on ka kaks live-turniiri: 30. oktoobril Tartus ja 27. novembril Tallinnas. Live-turniiride hind on 35 eurot ning igal mängijal on võimalik üks kord ennast turniirile uuesti sisse osta.

Eelvooru turniir maksab 5,5 eurot ning sinna on võimalik võita pilet ka tasuta, kui osaleda kell 12, 15 või 18 toimuvatel tasuta turniiridel. Pokkeriliigas saavad osaleda ainult Eestist pärit mängijad ning lisaks on turniir kaitstud salasõnaga, mille saab FB grupist “Eesti naised pokkeris”. Hiline registreerimine on võimalik 30 minutit.

Finaalturniir peetakse pidulikult 11. detsembril 2021 ja sinna pääsevad edetabeli 50 parimat, kelle eelvoorus kogutud punktisumma on igaühe jaoks finaali algstäki suuruseks.

Lisaks aule ja kuulsusele ootavad naisi finaalis loomulikult ka auhinnad. OlyBeti ja Olympic Casino poolt on välja pandud:

1. koht – karikas, lilled, EMV põhiturniiri pilet, EMV naiste turniiri pilet
2. koht – karikas, lilled, OPS pilet, EMV naiste turniiri pilet
3. koht – karikas, lilled, OPS pilet, EMV naiste turniiri pilet
4. – 10. koht – EMV naiste turniiri pilet

Loe ürituse kohta lähemalt ka siit