EESTI NAISTE POKKERILIIGA live-turniiri Tartus võitis Maret Komarova

Jokker.ee

Kairit Leibold

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 esimene live turniir toimus seekord 30. oktoobril Tartus. Kohale tuli 40 naist, kellest nii mõnigi kasutas võimalust end turniirile üks kord tagasi sisse osta. Auhinnafondi kogunes kokku 1710 eurot, millest jagus rahalisi auhindu kaheksale paremale.

Maret Komarova on naisteliigast kolm aastat eemal olnud, kuid naases väga võimsalt. Esimese online etapi võitis ta juba 12. oktoobril. Seal teenis ta  10000 edetabelipunkti ning Tartu live etapi võit andis lausa 20000 lisaks. Seega on Maret praegu edetabeli ülivõimas liider 31000 punktiga.

Live etapil teiseks tulnud Annika Haavistel polnud online etappidel seni veel hästi läinud, seega oli tema tõus teise koha eest saadud 14000 punktiga eriti silmapaistev, ta tõusis nimelt 107. kohalt jagama neljandat ja viiendat kohta Liisa Eesmaaga, kes oli live etapil kolmas.

Järgmine online turniir toimub OlyBeti pokkeritoas juba homme, 2. novembril kell 20:00.

Kõikide naisteliiga uudistega saad end kursis hoida Eesti naiste pokkeriliiga lehe kaudu ning kui oled pokkerit mängiv naine, siis liitu ka grupiga Eesti naised pokkeris.