EESTI NAISTE pokkeriliiga teine turniir ehk katse kaks!

EESTI NAISTE pokkeriliiga teine turniir ehk katse kaks!
Foto: 123rf.com

Minu eksperiment saada puhtast valgest lehest tõeliseks pokkeriässaks jätkub! Buduaari ja Olybeti väljakutse on täies hoos ning ma võtan osa kõigist Eesti naiste pokkeriliiga turniiridest. Kuigi nüüdseks on mul seljataga vaid kaks turniiri, on sellest juba kujunenud selline tore ettevõtmine, mida iganädalaselt oodata. Peaaegu traditsioon, ainult et see algas alles oktoobriga ja lõppeb novembriga.

Esimesel turniiril valdas mind tohutu segadus ja esimese hooga ei saanud ma üldse aru, kas ja kuidas ma õigemini mängima pean. Teine turniir oli juba aga lihtsam: teadsin täpselt, mis nuppe vajutada ja et ei ole mõistlik kõiki käsi mängida, vaid ikkagi reaalselt hinnata, millised kaardid tugevad on. Seekord mängisin ma tunduvalt rahulikumalt ja lasin mööda kõik ringid, mis tundusid juba eos kehvad. Paraku polnud aga seegi kõige parem lähenemine, sest seetõttu jäi minu võitude hulk üsna kesiseks ja panuste tõusu tõttu kahanes minu punktiskoor mängu edenedes nagu temperatuur kahaneb meil siin sügisel – kiiresti.

Tundsin end jätkuvalt kõigi nende naiste seas nii rohelisena, aga lohutasin end sellega, et tõeline mänguoskus kujunebki aja jooksul. Alati võib panustada ka algaja õnnele ja mängida õige julgelt, aga ilmselt on mõistlik leida siiski see kuldne kesktee, mis kergitaks mind edetabelis. Kui esimese turniiri lõpetasin ma 77. positsioonil, siis seekord oli minu saavutuseks 62. positsioon! Kokku pidasin ma vastu 1,5h ehk veidi kauem kui esimesel korral. Vist saab seda nimetada arenguks?

Kaks turniiri seljataga, seitse on veel ees. Hetkel naudin ma väga, kuivõrd lihtsaks on mängimine ja panustamine onlines mängimiseks tehtud. Ise mõtlemist ja arvutamist on vähem, sest tark süsteem ütleb kõik ette. Küll aga pole sellist luksust live-turniiridel, mida ma hetkeseisuga pigem pelgan. Mis saab siis, kui ma sinna kohale lähen lõpuks ja kõik saavad koheselt aru, et tegemist on täieliku algajaga? Kas üheksa turniiri on piisav, et korralik põhi alla saada? Seiklus jätkub ja pinge kerib – aeg iseendale panustada ja pokkerimaailma sukelduda!

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt

Sarnased artiklid