EESTI NOORMEES ÄHVARDAB homoabielu pooldajaid

EESTI NOORMEES ÄHVARDAB homoabielu pooldajaid

Veel selle aasta sees peaks selguma, kas 2016 aasta esimesest jaanuarist hakkab kehtima uus kooseluseadus või mitte. Homoabielusid pooldav kooseluseadus on eestlaste seas tekitanud palju vastukaja ning kahjuks leidub väga palju ka neid, kes teevad ükspuha, mida, et seaduse muudatus kehtima ei hakkaks! 

Veel selle aasta sees peaks selguma, kas 2016. aasta esimesest jaanuarist hakkab kehtima uus kooseluseadus või mitte. Homoabielusid pooldav kooseluseadus on eestlaste seas tekitanud palju vastukaja ning leidub väga palju ka neid, kes enda sõnul on valmis ükskõik milleks, et seadusemuudatus kehtima ei hakkaks! 

Internetis on sel teemal väga palju arvamust avaldanud poliitik Martin Helme, kes on uue kooseluseaduse vastu ning ühe tema hiljutise Facebooki postituse alla lisas tuliseid kommentaare ka noormees, kelle sõnad olid lausa ähvardavad. Ähvardavad inimeste suhtes, kes homoabielusid pooldavad ja kindlasti ka nende suhtes, kelle seksuaalne orientatsioon on olla gei või lesbi.

Riigikogu liige Martin Helme kirjutab oma Facebooki lehel, et kahjuks ei läinud neil läbi kooseluseaduse muudatuse tagasilükkamine, mis tähendab, et see võib 2016. aasta 1. jaanuarist siiski jõustuda. Postituse alla on lisanud kommentaare uskumatul hulgal inimesi, kelle jutt on ähvardav ja kindlasti mitte tolereeriv.

Noormees nimega Martin Kattai ähvardab isegi neid 42 riigikoguliiget, kes on uue kooseluseaduse rakendamise poolt!

Loe Martini postitust ja kommentaare allpool: 

Eelkõige tundubki, et just mehi ärritab uus kooseluseadus ning naised on palju sallivamad. 

 

Buduaar.ee