EESTI NOORMEES pani ülemaailmsel ekspeditsioonikonkursil võidu taskusse

Kahekümneaastane Eesti noormees Hans Markus Antson on üks neist väljavalitutest, kes võtab 2016 aasta kevadel ette 300 kilomeetrise ekstreemse rännaku polaartundrasse! Kokku pääses rännakule kakskümmend kandideerijat üle kogu maailma ja tänu eestlaste häältele on ka Hans üks neist!

Kahekümneaastane Eesti noormees Hans Markus Antson on üks neist väljavalitutest, kes võtab 2016. aasta kevadel ette 300 kilomeetrise ekstreemse rännaku polaartundrasse! Kokku pääses rännakule kakskümmend kandideerijat üle kogu maailma ja tänu eestlaste häältele on ka Hans üks neist!

Hans kirjutab oma Facebooki lehel nii:

Eesti lipp lähebki polaartundrasse! Elagu Eesti!

Head sõbrad, raske on väljendada uhkust ja tänulikkust, mida tunnen Teie kõigi, kogu Eesti rahva üle. Me tegime seda jälle. Tõestasime iseendile ja tegelikult kogu maailmale, et meid, eestlasi, on küll vähe, kuid me oleme uskumatult ühtehoidvad. Oleme väikesed, kuid teeme suuri asju – ühise asja nimel 56 854 häält koguda, see on lihtsalt võimas!

Tänuga pühendan Teile kõigile loo, mis annab edasi minus valdavaid emotsioone. Lugu on ühelt toredalt Eesti inimeselt, Jarek Kasarilt, artistinimega Chalice’ilt.
Tsiteerides Chalice’i: “Ma arvasin, et mul on vähe sõpru, aga tuli välja, et mul on sõpru palju rohkem, kõik läks käest ära… Teie olete minu inimesed. Tänan teid!”

… kuigi on igal ühel enda asjad ajada,
on nad kõik selles osa,
moodustades rahva,
nad on minu inimesed,
ja mina olen nende oma…
… ikka päris suur õnn,
et nemad on minul.
Tahan, et nad teaksid, et ka mina
olen nendel…

……………………………………………………………………….

Fjällräven Polar ekspeditsiooni eesmärk on tõestada, et selle ekstreemse alaga võib hakkama saada igaüks. Kahekümne osaleja ainus kohustus on osutuda valituks, varustus on kõik korraldajate poolt.