EESTI NOORMEES selgitab, miks ta ennast meigib

EESTI NOORMEES selgitab, miks ta ennast meigib
erakogu

Eestlasest noormees Kevin Kulla on kahtlemata äärmiselt andekas iseendale ja ka teiste meigi tegemises. Gümnaasiumi 11. klassis õppiv Kevin käis ”Õhtu” saates rääkimas, kuidas ta meikimise enda jaoks avastas ja miks ta ennast üldse meigib.

Kevin tõdeb, et see kõik sai alguse mitu aastat tagasi. ”Ma olin alles 14 saanud ja avastasin internetis ühe meesmeikari, kes tegi YouTube videosid meikidest. Ma sain kohe aru, et ma tahan ka hakata seda tegema. Mäletan väga hästi, kui ma võtsin oma sõbranna ja me läksime poodi, et osta esimene jumestuskreem. Ma olin nii närvis ja saatsin sõbranna enda eest kassasse maksma. Sealt see alguse saigi,” meenutab Kevin oma kõige esimese kosmeetikatoote saamist.

Kuid miks Kevin seda üldse teeb? ”Minu jaoks see on kunst. Mulle meeldib ennast meikida. Teen kodus meiki Instagrami jaoks. Halloweeni nädalal käisin koolis ka meigiga,” ütleb noormees lisades veel, et koolis ei narri teda sellepärast mitte keegi. ”Kõik teavad mind koolis, sellega ollakse harjunud.”

Kusjuures Kevin ei ole käinud mitte ühelgi jumestuskunsti koolitusel. ”Õppisin meikimise ära YouTube videosid vaadates.”

Foto: erakogu

Sarnased artiklid