EESTI SEKSIMEISTER: mees, kes lubab naistele 20 orgasmi korraga

EESTI SEKSIMEISTER: mees, kes lubab naistele 20 orgasmi korraga

Rannar Laur, kes kirjutanud raamatu “Lõpuni rahuldatud naised ehk kolme stopi teooria”, paljastas, kuidas talle meeldib naisi pöördesse ajada neile lugematul arvul järjestikuseid orgasme pakkudes. Mees väidab, et ta suudab naisele lausa mitukümmend orgasmi järjest pakkuda. 

Rannar Laur, kes on kirjutanud raamatu “Lõpuni rahuldatud naised ehk kolme stopi teooria”, paljastas, kuidas talle meeldib naisi pöördesse ajada neile lugematul arvul järjestikuseid orgasme pakkudes. Mees väidab, et ta suudab naisele lausa mitukümmend orgasmi järjest pakkuda. 

Mees pajatas, et tema arvates kestab õige kähkukas hoopis mitu tundi, mitte mõned minutid. “Kui sa eelmänguga seksi ei alusta, siis tegemist jääb minu jaoks kähkukaga,” muigab mees ja lisab, “eelmäng kaks tundi, kolm tundi – rahulikult!”.

Rannari silmis on seks andmise kunst. “Kui otsid seksist ainult eneserahuldamist, siis ole mees ja pane pihku. Seks on ja jääb andmise kunstiks. Kahjuks ma tõesti ei ole siiani kohanud naist, kes suudaks ka mulle anda,” tõdeb ta, et naist, kes suudaks talle seksuaalselt anda seda, mida tema naistele anda suudab, pole ta paraku leidnud.

Orgasmi teesklemisega jäävad naised talle vahele, sest ta lihtsalt saab sellest kohe aru. “Mind ei ole ükski naine suutnud voodis ära petta, et tal tuli. Ja alles siis ma võtan ta ette ja vaatame, kas sa oled üldse kunagi saanud,” ütleb mees.

Kui orgasmidest rääkida, siis Rannari sõnul on tegu väga huvitava teemaga. Kui palju orgasme on üldse võimalik naisele tekitada? “Ma arvan 20-30 orgasmiga punktidesse, kus naised kindlasti varem ei olnud käinud,” kommenteerib Rannar.

Rannar astus oma sõnavõtuga üles erootikapoe Fifi podcast‘is nimega “Fifiga vannis”.

Allpool lisatud videoklipis saad kuulda mehe kommentaare antud teemal.