EESTI VÕIDUKAIM NÕID ALISA: mitte keegi ei suutnud teda üle trumbata

Eile selgus "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" võitja, kes valiti finaali välja jõudnud kolme tugevaima seast. Nendeks olid nõid Helve, kes näeb läbi inimesi ja olukordi, nõid Anete, kelle tugevuseks on taro kaardid ning tume nõid Alisa, kes uurib vanu loitse ja aitab nende abil inimesi.

Eile selgus “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” võitja, kes valiti finaali välja jõudnud kolme tugevaima seast. Nendeks olid nõid Helve, kes näeb läbi inimesi ja olukordi, nõid Anete, kelle tugevuseks on taro kaardid ning tume nõid Alisa, kes uurib vanu loitse ja aitab nende abil inimesi.

Võitja selgus telefonihääletuse tulemusena ning sel korral oli inimeste poolehoid väga selge. Lausa 89% hääli kogus endale tume nõid Alisa, kes ülekaalukalt saate ka võitis. Lisaks sai Alisa endale 5000 eurot auhinnaraha.

Teisele kohale jäi 7% häältega Helve ning kolmandaks 1% hääli saanud Washtara, kes pääses finaali “Musta hobuse” katse tulemusena.

Esmalt sai üks eelnevalt väljalangenud nõidadest pääseda tagasi võistlustulle. Selleks oli musta hobuse voor, kus tuli tegemist teha saatejuhi Urmas Eero Liivi kuulsa Alpidest pärit mäekristalliga. Nõiad pidid tunnetama, millises karbis on Eesti mängufilmis “Must Alpinist” kasutatud suur mäekristall. Esmakordselt Eesti nõiasaadete ajaloos pääses finalistide sekka „must hobune“, kelleks oli Washtara

 Finaali esimeses ülesandes pidid finalistid tunnetama lapsevanema ja lapse omavahelist jõudu. Sellele järgnes tõeline pähkel – teine katse, milles peamist rolli mängis inimveri. Žüriisse kuulusid eelmise aasta võitja Anu Pahka, Anu Saagim, Kirsti Timmer, Mart Sander ja Hannes Vanaküla.