EESTIS VALITAKSE TAAS kõige ilusamat last

7 kommentaari
EESTIS VALITAKSE TAAS kõige ilusamat last

Eesti lapsmodellide agentuur Star Kids Agency viib läbi konkursi „Little Miss Estonia“ & “Little Mister Estonia” eelvooru, osaleda võivad poisid ja tüdrukud vanuses 5-12 aastat. 

Eesti lapsmodellide agentuur Star Kids Agency viib läbi konkursi „Little Miss Estonia“ ja “Little Mister Estonia” eelvooru, osaleda võivad poisid ja tüdrukud vanuses 5-12 aastat. 

Live-casting‘ute tulemusel said valitud esimesed finalistid, kellel hakkasid pihta moepildistamised fotograafiga Anastasia Sulipa – sel aastal toimub finalistide ametlik galerii esimest korda mitte muinasjututegelaste kujundites, vaid street style stiilis.

Konkursi finaal-show toimub 10. juulil Tallinnas. Finaalis esinevad osalejad kahes vanuserühmas: 5-8 ja 9-12 aastat. Iga rühma parimad saavad võimaluse esindada Eestit maailma suurimatel rahvusvahelistel lastekonkurssidel ja -festivalidel:

Little Miss World

Festival Model & Talent World

Mini Miss & Mister Earth

Little Miss Nations

Little Miss & Mister Galaxy

Little Miss & Mister Planet

Children of Universe

Muidugi ootavad kõike finaliste uued kogemused ja sõbrad, põnevad pildistamised ja lavastused, eredad muljed ning palju kingitusi.

Kui arvate, et Teie laps on andekas ja võluv ning peab olema laval, andke sellest teada LME@starkids.ee. Eelvoorus osalemiseks on vaja saata viis pilti lapsest, piltide juurde märkida lapse nimi, perekonnanimi, vanus, huvid ja lapsevanema kontakttelefon. 

Praegu aga tutvuge esimeste Little Miss Estonia finalistidega! Nendeks said Jelizaveta Nikolaeva (9), Maria Vetstomova (12), Marija Zaets (9), Diana Oksner (11), Margarita Orlova (6), Beatrice Õun (7).

Mida arvad laste iludusvõistlusest sina?