EGERT MILDER räägib, mida isadus temaga teinud on

Iris Kivisalu

Vikerraadio

Laulja ja üks Eesti Laulu poolfinaliste Egert Milder külastas hiljuti "Vikerraadio" hommikuprogrammi. Lisaks muusikale ja Eesti Laulule tuli juttu ka tema ja Piret Järvis-Milderi ühisest lapsest Millist, kes nägi ilmavalgust eelmise aasta augustis.

“Egert, kuidas sa ennast isana tunned? See on uus kogemus, väga uhke kogemus olla isa,” uuris üks saatejuhtidest Egerti käest.

“See on fantastiline tunne. Annan endast parima, et olla selline isa, kes oleks ka hea sõber oma tütrele ning ta võiks kõike minuga jagada, mis ta soovib. See on väljakutse, aga mulle meeldib, et ma ise ka justkui uuesti sündisin. Kõik elu algab jälle otsast peale,” vastas mees.

Kuidas aga mehe ööd mööduvad ja kas ta ikka sõba silmale ka saab? “Sellega on nii, et kui sünd toimub ja naise keha on teatavasti selline, et protsessid lähevad käima nii, et rinnast hakkab piima tulema, siis mehel juhtub selline asi, et ta ei kuule enam öösiti,” viskas Egert nalja.

Kui Egert on eraelus nn edulainel, siis OlyBeti kihlveokontori numbrid näitavad, et edu võib meest saata ka Eesti Laulul.