EMA GALAKS ON SAKU SUURHALLI PÜSTITATUD GRANDIOOSNE LAVA

AROP: “Tunne on selle suure emalaeva ees seista nagu tulnukal”

Juba homme toimub Eesti Muusikaauhinnad 2018 gala, millega tähistatakse ka Muusikaauhindade 20. juubelit. Pole kahtlustki, et seekordne gala tuleb suurejoonelisem kui kunagi varem – Saku Suurhalli on püstitatud grandioosne lava ning proovid galal esinevate artistidega toimuvad juba eilsest alates. Oodata on mitut silmapaistvalt efektsete tehniliste lahendustega erinumbrit.

„Saku Suurhalli lava jättis mulle tõsiselt võimsa mulje! Nagu vaataks mõne USA superstaari lava,“ kommenteeris Arop. „Valgus ja heli on metsikult lahe ja tunne on selle suure emalaeva ees seista nagu tulnukal.“

„Saku Suurhall on tehtud väga hubaseks, aga samas glamuurseks! Kindlasti üks uhkemaid lavasid koos ekraanide ja valgusega,“ ütles Sandra Vabarna Trad.Attack!-ist.

Ka Liis Lemsalu on vaimustuses: “Sellest saab raudselt suurim gala, mis üldse kunagi Eestis on olnud, seda on tunda mitmeosalisest lavast ja kogu Saku Suurhalli olustikust. Omakorda lisab see vastutust ja mõnusat pinget. Lisaks veel kolme nominatsiooni ärevus.“

Arop astub lavale homme koos Genka, Reketi, Beebilõusta ja 5miinusega. Mees on veendunud, et homne show kujuneb suurejooneliseks. „Enda kogemuste põhjal öeldes ei ole mina nii cool‘i räpi-show‘d kunagi varem Eesti pinnal näinud.“

„Homne show tuleb kindlasti võimas, sest kokku on kutsutud väga palju erinevaid esinejaid ning alati kaasneb selliste galadega mõnus ärevus nii esinejate kui publiku poolt. Meie igatahes ootame juba väga, et laval esineda,“ ütles Sandra Vabarna.

Ühtekokku astub homme õhtul lavale üle 20 artisti: 2 QUICK START, TRAD.ATTACK!, LIIS LEMSALU, MILJARDID, NOËP, NEXUS, OTT LEPLAND, TANEL PADAR, GENKA, AROP, REKET, BEEBILÕUST, 5MIINUST, JÜRI POOTSMANN, LEXSOUL DANCEMACHINE, LEPATRIINU, PÚR MÚDD, CAATER, JAAGUP KREEM & TAAVI LANGI, RAINER ILD, PEDIGREE. Üllatusi jagub veelgi!

Õhtut juhivad Eda-Ines Etti ja Karl-Erik Taukar. Saku Suurhallis algab kolmetunnine nonstop-programm kl 19.30. Otseülekande algus Kanal 2 kl 20.00.

Fotod: Põgus vaade Saku Suurhalli püstitatud lavale. (Foto: Kristo Kotkas)

Vaade lava taga tehnilise meeskonna töölaua tagant. (Foto: Kristo Kotkas)