ENDINE EESTI PLAYBOY MODELL võitis rahvusvahelise iludusvõistluse

ENDINE EESTI PLAYBOY MODELL võitis rahvusvahelise iludusvõistluse

Kunagine Playboy modell, Macau Playboy klubis töötanud Playboy-jänku ning TV3 “Unistuste printsi” telesaates tuntust kogunud Triinu Hoolma, kes nüüd kannab perekonnanime Akimseu, võitis pühapäeval Singapuris toimunud rahvusvahelise abielunaiste iludusvõistluse Mrs Worldwide 2017.

Triinu on elanud pikalt Hawail koos oma havailasest abikaasa Lance Akimseuga, praegu aga seisab Facebookis kaunitari elukohaks Okinawa saar Jaapanis. Aasta alguses osales ta Eestis iludusvõitlustel, kus võitis Missis World Estonia 2017 tiitli. 

Abielunaiste iludusvõistlus leidis aset möödunud nädalalõpul Singapuris. Selles osales 25 kaunist naist, kes kõik olid vähemalt 25-aastased. Triinu, kes tähistas aprillis 30. sünnipäeva, jäi teiste seas silma hea esinemisoskuse ja fantastilises vormis keha poolest ning võit tuli igati teenitult.


/pilt: Mrs Worldwide 2017 FB/

Peaauhind oli rahaline summa, mille suurust korraldajad pole soovinud avaldada. Lisaks kopsakale summale peaks Triinut ootama ka vähemalt üks reklaamileping ilutoodete reklaamimisel. 

Võistluse finaali ülekannet näed allpool: