EPP KÄRSIN LUGES seksiraamatuid juba 9aastasena

21.oktoobril toimub Telliskivi loomelinnaks suurseminar “Teekond sügava suhteni.” Juttu tuleb näiteks sellest, milline on aus, armastav ja sügav suhe. Üheks kõnelejaks on ka lingamimassaaži koolitaja Epp Kärsin. “Vaba mehe tee” Youtube`i kanalil on avaldatud ka väike klipp sellest, millest Epp seminaril rääkida kavatseb. 

Epp tunnistab, et ka tema on suhtes näpud ära kõrvetanud ja see on seotud sellega, et tal polnud enda piire. “Kui sul ikka pole piire paigas, siis sa võid elada koos türanniga. Kuna ma sain valusad vitsad kätte, siis peale seda suhet hakkasin rohkem iseendaga tegelema ja sain aru, et mind saab armastada alles siis, kui ma armastan ennast ise. Ja mind saab väärtustada siis, kui ma väärtustan ennast ise.

Mulle on seks koguaeg meeldinud. Ma olin 9 või 10 aastane, kui olin selleks ajaks lugenud läbi kõikvõimalikud eestikeelsed seksiraamatud. Ja ma ei jõudnud ära oodata kunas on see minu esimene kord. Ja kui see esimene kord oli kätte jõudnud, siis see ei olnud see, mis seal raamatutes kirjutatud. Mul jäi tunne, et kuidas on see võimalik. Kuidas on ilukirjanduses seda nii armsalt ja puhtal moel edasi antud, aga see esimene vahekord oli selline, mida justkui mäletada ei tahakski. 

Läbi katsetamise, julguse ja iseenese puudutamise ning rahuldamise tean oma kehast igat millimeetrit. Kui lihtne on mehel koos olla naisega, kes ise ennast tunneb. See enesekindlus saabki tulla vaid naise enda seest.”

Vaata täispikka lugu allpool olevast videost: