ESIMENE MÄNG arvutis pärast kasiinot – kas ma õppisin midagi?

123rf

Buduaar

Brit Suurraid

Elu esimene live-turniiri katsumus edukalt seljatatud, nüüd saabus aeg uuesti online keskkonnas mängida. Siinkohal pole ilmselt kahtlustki, et see sobib mulle kui totaalsele võhikule paremini ka, sest nii saab rahulikult teki sees pidžaamas lösutada ning elemente, mida pingsalt jälgida, on palju vähem. Ei ole ühtegi teist füüsilist mängijat ega diilerit, vaid tore süsteem, mis minu eest suurema töö ära teeb. Tundsin lausa kergendust uuesti mängu alustades, sest see live-kogemus õpetas mulle väga palju ja tahtsin näha, kas see aitas ka mu oskustele kaasa.

Tuleb tunnistada, et mängu algus ei tahtnud kohe üldse vedama minna. Tundsin väsimust ja tüdimust, sest ütleme ausalt, live-turniiril olin ma üsna läbikukkunud. Mida aga mäng edasi läks, seda paremaks läksid ka käed ja paranes minu positsioon – eluvaim tuli tagasi! Punktiskoor aina kasvas ja kasvas ja ennäe imet, vahepeal suutsin ma lausa 12. kohale kerkida. Siinkohal ma muidugi ei avalda, millist strateegiat ma otsustasin rakendada, aga paistis, et see toimis!

Nagu eestlastel kombeks, siis oligi umbes nii, et algul ei saanud vedama ja pärast ei saanud enam pidama. Mäng kogus aina hoogu ja hasart aina tõusis, kohe väga põnev oli. Saatuslikuks sai aga mu enda väsimus antud tööpäevast, mis vajutas juba mu silmalaugudele päris tugevalt ja üks hetk oli mu ainus soov magama minna. Aga ma ei saanud ometi ju meelega kaotada, kindlasti mitte! Rühkisin aga vapralt edasi ja lõpetasin 29. positsioonil, mis on minu jaoks seni paremuselt teine koht.

Live-turniir oli küll meeletult hirmus ja tohutu katsumus minu jaoks, aga mõnes mõttes andis see mulle ka üsna hea teadmise, kus ma oma oskustega seisan ja mida seda mängu mängides silmas tuleks pidada. Otseloomulikult ei mõista ega oska ma endiselt väga paljut, nii et õppimisruumi on tohutult. Ootan põnevusega juba järgmist füüsilist mängu, sest nüüd pole see enam niivõrd hüpe tundmatusse, kuivõrd pigem uus katsetus. Loodan väga, et veel eesseisvad turniirid aitavad mul kindlustunnet kasvatada, nii et ma ei peagi enam hirmus teiste ees värisema ja julgen juba rohkem päriselt mängida.

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Teine live-turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Finaal toimub Hilton Tallinn Park hotellis, kus võidavad kõik 50 kvalifitseerujat. Auhinnad algavad Buduaari aastatellimusest kuni teiste toetajate auhindadeni.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit!