FACEBOOK KIHAB: SIIM KALLAS veab oma presidenditooli peale kihla!

FACEBOOK KIHAB: SIIM KALLAS veab oma presidenditooli peale kihla!

Facebookis ringleb vestlus presidendikandidaat Siim Kallase ja Martin Kungla vahel, mida on jaganud ja like‘inud juba tuhanded inimesed. Põhjuseks on selles vestluses Siim Kallase lubadus taganeda presidendiks kandideerimast, kui postitus kogub vähemalt 10 000 like‘i, 10 000 kommentaari ja 5000 jagamist. 

Facebookis ringleb lõbus vestlus presidendikandidaat Siim Kallase ja Martin Kungla vahel, mida on jaganud ja like‘inud juba tuhanded inimesed. Põhjuseks on selles vestluses väidetava Siim Kallase poolt antud lubadus taganeda presidendiks kandideerimast, kui postitus kogub vähemalt 10 000 like‘i, 10 000 kommentaari ja 5000 jagamist. 

Väidetava Siim Kallase ja Martin Kungla vahelise vestluse ekraanitõmmist on jagatud ja kommenteeritud juba ligi 3000 korda ning postitus on kogunud üle 5000 like‘i. 

Buduaaril ei õnnestunud välja selgitada, kas Siim Kallas ka ise tema nimel antud lubadusest teadlik on ning mida ta sellisest kampaaniast arvab. Küll aga tõmbab rahvast kaasa Facebooki sünergia ning pole kahtlust, et vajalik häälte arv on peagi koos. Eks siis näeb, kuidas Siim Kallas sellele tegelikult reageerib.

 

Buduaar.ee