“FANTASTILINE KIHLUS, rooside mered – 3 päeva hiljem on suhe läbi …”

Erakogu

Kaisa Abner

Bikiinifitnessist Kaisa Abner on kahtlemata naine, kes külmaks ei jäta kedagi.

Julgete väljaütlemistega Kaisa otsustas oma viimases blogipostituses võtta ette teesklejad – inimesed, kes teesklevad seda, et nad on õnnelikud, et nad on õnnelikus suhtes ja et nende elus on üleüldse kõik ideaalne.

“Ma olen alati suhtunud väga kriitiliselt sellesse, kui keegi kogu aeg pasundab, kui hästi tal kõik on või kui õnnelikult ja rahulolevalt ta ennast tunneb. Miks? Sest üks tõsiselt rahulolev ja õnnelik inimene ei pea ringi röökima ja teisi veenma, et ta õnnelik on. Tundub loogiline, mis? Iga päev avalikkusele toota mingit „issand ma olen nii õnnelik, rahul ja tänulik“ – kuule keera uus plaat peale beibi. Tegeletakse konstantse enda ja teiste meeleheitliku veenmisega. Suuremad aktivistid suudavad isegi ennast tihtipeale seda jampsi uskuma panna. Eks tuhandeid kordi endale midagi korrutades võib tõepoolest uskuma hakata,” kirjutab Abner.

Eriliselt torkavad Kaisale silma aga paarid, kelle suhe näib kõrvalt vaadates lausa ideaalne. “Teate küll neid.  Mesinädalad, fantastiline kihlus, okseleajavad romantilised pildid, rooside mered, uhked kingitused ja KABOOOM! 3 päeva hiljem, suhe on läbi. Mida perset. Taaskord, kui suhe on kindel, kõik on päriselt ka ilus, siis sa ei pea röökima teistele sellest ja eksponeerima igal võimalikul juhul, kui täiuslik kõik on. Asjad toimivad iseenesest. Ma alati mõtlen neid „meie koos vannis uppumas rooside merre“ ja „issand, romantiline õhtusöök kuuvalgel“ asjade peale, et emm… Olukord oli nii hingematvalt romantiline ja ilus ja siis sa krabasid välja enda nutitelefoni ja tegid pilte? Või mismoodi see nagu käib. Juba see toob veits sellist kummalist lehka ninasõõrmetesse. Pablo, meil on probleemid. Veits hull, veits hull.”

Loe ka Kaisa blogi siin.