FENG SHUI EKSPERDID annavad nõu, kuidas sea-aastal õnn majja tuua

FENG SHUI EKSPERDID annavad nõu, kuidas sea-aastal õnn majja tuua

Feng-shui spetsialistid Siret ja Janno Seeder annavad häid näpunäiteid, millistest märksõnadest tasub alanud kollase maasea aastal lähtuda. Lisaks räägivad nad, milliseid talismane tasub muretseda, et püsiks edu ja harmoonia nii kodus kui tööl ning mida teha, et raha näpu vahelt ära ei libiseks, vahendavad Uudised.ee. 

“Eelkõige võiks öelda, et kõik tähemärgid vajavad tasakaalustamiseks ning tervise- ja õnnetusteriski ära hoidmiseks Koera sümboolikat ehk amuletti. See on küll väga sobilik reisimise aasta, aga reisimisel valitsevad ka ohud ja vahejuhtumid. Et neid vältida, kasutage kaitseamulette,” rääkis Janno Seeder. 

Ka Siret soovitab kanda amulette: “See on siis vastavalt märgile, et kas on Tiigri või Sea amulett. Ja kui juhtub midagi, tuleb hästi rahulik olla, sest kõik on mööduv. Tegelikult ei tohi sellel aastal survestada, seda nii poliitiliselt kui ka isiklikus plaanis.”

“Üldiselt ma rõhutan seda, et nagu igal looma-aastal, nüüd ka Sea aastal, ütlevad hiinlased, et antud aasta loom peaks olema eksponeeritud kodus, tööl ja enda ümber. Niisiis, Sea aasta energia toetab meid kõigis tegevustes. Näiteks selle aasta rahakotikaart ehk rahakotivalvur on Kuldne Koer,” lisas Janno. 

Sarnased artiklid