FINALISTID SELGUNUD! “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” 10 säravat naist

Buduaar sõidab üheksandat suve järjest koos kümne Eesti säravaima naisega suvepealinna, et läbi viia suure modellivõistluse, sel aastal nimega “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018”, finaalüritus.

Kõikide ilusate modellihingega tütarlaste seast, kes oma kandidatuuri Summer Model 2018 alamlehele üles laadisid, pääses otse finaali viis kõige kõrgema keskmise hindega kaunitari. Balbiino ja Buduaari žürii valis kandidaatide hulgast välja veel viis finalisti, kelles tundus olema kõige enam potentsiaali modellitööks.

Vaata, keda ootab 4. augustil suvises Pärnu rannas ja ööklubis Sunset toimuv esinemisterohke võistluspäev ning kellel on võimalus saada 2018. aasta suvemodelli peavõitjaks. Esimesed viis hinnati lugejate poolt finaali ja järgnevad olid žürii otsusel.

 

1. Ingrid (27)

Tartu

Endast: Olen rõõmsameelne neiu, kellele meeldivad uued ja põnevad väljakutsed, kus saan end proovile panna. Meeldib reisimine ja sport.

2. Eliisa (20)

Pärnu

Endast: Olen hea südamega inimene. 15 aastat tegelesin tantsuspordiga ja olen mitmekordne Eesti meister. Töötan tantsutreenerina ja õpin TTÜs. Meeldib tantsimine, kunst ja fotograafia.

 

3. Jevgenia (27)

Tallinn

Endast: Mulle meeldib kinkida endale ja teistele ilusaid emotsioone, suhelda huvitavate inimestega, reisida. Naudin hetki, kus saan üksinduses head raamatut lugeda ja jäätist limpsida. Arvan, et mis iganes elutee peal juhtuma peaks, alati peab uskuma imedesse. Hobid on missindus, klaveri mängimine, kunst, kokkamine, SUPilauaga sõitmine.

 

4. Jana (20)

Tallinn

Endast: Olen rõõmsameelne ja optimistlik neiu, kes armastab kogeda erinevaid elu seiklusi ja üritab elust võtta maksimumi. Meeldib kaljuronimine, tantsimine, langevarjusport.

 

5. Sigrid (19)

Tallinn

Endast: Olen 19aastane neiu Tallinnast, kellele meeldib võtta riske. Võtan igat asja väljakutsena ega karda proovida uusi asju. Hobid on pildistamine, blogimine, sportimine, joonistamine, poseerimine kaamera ees ja uued väljakutsed!

6. Terezah (22)

Tallinn

Endast: Rõõmsameelne neiu, kes on positiivse suhtumisega ning loodab pürgida oma unistuste poole. Hobideks on minu kõige armsamad koerad, trenn, muusika.

 

 

7. Sindy (19)

Rapla

Endast: Ma olen tüdruk, kellele meeldib reisida ja maailma näha. Ma armastan loomingulisi tegevusi nagu tantsimine, laulmine ja joonistamine. Olen avatud uutele ja põnevatele väljakutsetele. Hobideks on tantsimine, kunst, reisimine.

 

8. Kadi-Liis (20)

Tallinn

Endast: Positiivselt meelestatud ja rõõmsa iseloomuga. Armastan laulmist ning tantsimist, kuid eelkõige fotograafiat.

 

9. Käthrin (19)

Tallinn

Endast: Olen väljakutseid ja seiklusi otsiv noor neiu. Töötan juhataja asetäitjana. 

 

 

10. Marianne-Maria (23)

Tallinn

Endast: Olen positiivsusest ja naerust pakatav aktiivse eluviisiga neiu. Igapäevaselt tegelen müügitöö ning fitnessiga ja hobideks on ka reisimine.

 

 

“Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” aasta võitja SUPilaua komplekti väärtusega 800 eurot on välja pannud Baltic Cruisers

Kingikotte täidavad: