FOTO! EESTI ÜKS SUURIMAID TOIDUPOODE petab ostjaid?

FOTO! EESTI ÜKS SUURIMAID TOIDUPOODE petab ostjaid?

Toidukauplusi on Eestis palju ning konkurents kahtlemata suur, mistõttu võiks eeldada, et poes müüdaval kaubal hoitakse silma peal ning kõlbmatut toitu klientidele keegi müüma ei hakka. Kahjuks tundub, et nii see siiski pole ja tihtipeale peab klient maksma kauba eest, mis peaks peaks otsejoones prügimäele lendama.

Toidukauplusi on Eestis palju ning konkurents kahtlemata suur, mistõttu võiks eeldada, et poes müüdaval kaubal hoitakse silma peal ning kõlbmatut toitu klientidele keegi müüma ei hakka. Kahjuks tundub, et nii see siiski pole ja tihtipeale peab klient maksma kauba eest, mis peaks otsejoones prügimäele lendama.

Mõni aeg tagasi postitas üks ostleja oma Facebooki lehele foto mandlilaastudest, mis olid ostetud Tallinnast, Torupilli Selverist. Pakendil oli märge: parim enne 12.05.2017 ehk siis tegu ei olnud kuupäeva ületanud tootega. Sellest hoolimata nägi pakend lausa õõvastav välja. Üle poole mandlilaastudest olid ussitanud ning pakend ise oli ussikesi täis.

Noormees postitas pildid ja kirjutas juurde kommentaari: “Kuu aega tagasi Torupilli Selverist ostetud mandlipaki, millest on alles puru ja ussid + pakk on täiesti kinnine, pole avatudki. See vist pole väga okei? Parim enne 12.05.2017 Äkki mõtleksite, enne kui ostate. Igatahes… Kalamehe unistus. Palun jagada!”

Vaata postitust Facebookis siin