FOTOD! 13AASTANE EESTI tüdruk läheb modellimaailma vallutama

FOTOD! 13AASTANE EESTI tüdruk läheb modellimaailma vallutama

Bulgaaria suusakuurordis, Bansko linnas, algas tuntud rahvusvaheline laste ilu-, moe- ja talentide konkurss Little Miss & Mister Galaxy 2017 ning sel aastal esindab Eestit 13aastane Maria Vetstomova. Maria astub üles teen kategoorias, kus ta konkureerib omavanuseliste neidudega üle kogu maailma.

Bulgaaria suusakuurordis, Bansko linnas, algas tuntud rahvusvaheline laste ilu-, moe- ja talentide konkurss Little Miss & Mister Galaxy 2017 ning sel aastal esindab Eestit 13aastane Maria Vetstomova. Maria astub üles Teen kategoorias, kus ta konkureerib omavanuste neiudega üle kogu maailma.

Rahvusvaheline finaal leiab aset juba sel pühapäeval, 19. märtsil, ent Maria on Bulgaarias kohal olnud alates esmaspäevast. 

Vähem kui ühe aasta jooksul on Maria võitnud mitmeid olulisi tiitleid, mille hulgast väärib erilist tähelepanu Kreekast saadud Teen Miss World 2016 1. koht ja kroon. Lisaks sellele kuuluvad vaid 13aastasele Mariale veel järgmised tiitlid: Little Miss Estonia 2016, L’Officiel Kids Topmodel Estonia 2016 karikas.

Maria on jõudnud osaleda ka Moskva kõrgmoenädalal Estet Fashion Week 2016 ja Riias toimunud L’Officiel Winter Fairy Tale 2016 rahvusvahelistel moe-show‘del. Verinoor neiu tõdeb, et talle pakub naudingut liikumise ilu kostüümide näitamise ajal ning samuti suhtlemine huvitavate ja andekate inimestega.

Marial on lisaks modellindusele ja missindusele veel mitmeid teisigi hobisid, nende seas joonistamine, käsitöö, rõivaste modelleerimine ja tantsimine. Juba lapsepõlvest saadik on ta unistanud printsessiks saamisest ning modellinduse ja missinduse näol on tal teatud määral võimalik seda unistust täide viia.

Hoiame Mariale pühapäevasel võistlusel pöialt!

Vaata kauneid pilte Mariast allpool: