FOTOD: EBAREAALNE, milline tsirkus Omnivast paki kättesaamisega kaasneb

FOTOD: EBAREAALNE, milline tsirkus Omnivast paki kättesaamisega kaasneb

Omniva teeninduses pettunud lugeja saatis fotod oma hiljutisest kogemusest.

Liina (nimi muudetud) käis Lasnamäe Centrumis asuvas Omniva postkontoris, et oma pakid kätte saada. Paraku ootas naist ees järgnev üllatus:

“Seoses koroonaviiruse levikuga on enamus postkontoreid kinni pandud ja lisaks on keelatud ka pakkide ümber suunamine. Ehk siis kui mulle tuleb pakk, siis nüüd saan ma selle kätte ainult sellest postkontorist, kuhu see toimetatakse ja minul ei ole mingit valikut. Selge pilt! Sõidan siis teise linna otsa ja otsin selle Lasnamäe Centrumi Omniva üles. Jõuan kohale kella kolme ajal päeval ja mida ma näen: pikk rodu inimesi ootab väljas ja järjekord venib nagu tigu. Mitte mingit valikut ka ei ole. Kui sa tahad neid pakke kätte saada, siis tuleb lihtsalt nagu kunagistel ammustel aegadel toidupoes toidutalongidega oli, ennast järjekorda võtta ja oodata.

Ma ei tea, kui kaua ma seal ootama pidin, aga ausalt mul on oma ajaga palju parematki teha. Ma ei süüdista absoluutselt Omniva töötajaid – nemad ei ole süüdi selles, mida riik otsustab. Aga see ei ole normaalne, et inimesed ei saa oma pakke ega kirju kätte ilma, et nad mingi tsirkuse läbima peaksid. See on ikka pesuehtne tsirkus!

Kusjuures kui ma lõpuks oma pakid kätte sain ja postkontorist lahkusin, oli järjekord veel paarkümmend meetrit pikemaks veninud. Ma ei kujuta ette ka, mis seis seal õhtul pärast kella kuute on.

Sarnased artiklid