FOTOD! “Kõigi Eesti” levib sotsiaalmeedias kulutulena

44 kommentaari
FOTOD!  “Kõigi Eesti” levib sotsiaalmeedias kulutulena

Facebooki keskkonnas pandi algus uuele liikumisele “Kõigi Eesti,” mis ühendab inimesed, kes usuvad vabadusse. Ettevõtja Karoli Hindriks kutsub inimesi üles lehega liituma ning kirjutab: “Praegustel nädalatel seisab Eesti ristteel, mis annab maailmale üht- või teistpidi väga selge signaali: kas Eesti hakkab sulguma või mitte. Mina ei ole veel usku kaotanud ja loodan, et ka teie pole. Kutsume teid liituma “Kõigi Eesti” lehega, et toetada liikumist, mis tahab aidata Eestil siiski rööbastele jääda.

Antud liikumist toetab lugematul arvul eestlasi: Eestis elavaid inimesi, välismaal elavaid eestlasi. Paljud kohalikud staarid on samuti andnud märku, et nemad pooldavad “Kõigi Eesti” mõtteviisi.

Karoli Hindriks on antud teema endale südameasjaks võtnud. “Viimasel nädala sündmused on olnud nii ootamatud, et esialgu ei jõudnud päris täpselt kohalegi. Ma pole vist viimase kümne aasta jooksul kokku nii palju poliitikutega rääkinud, kui sel nädalal. Olles ise inimene, kes ettevõtjana alustas Eestis juba 16-aastaselt ja kõrvalt näinud ning tundnud neid positiivseid arenguid, mida avatud mõtlemine ja nutikus on aidanud luua, siis arvasin, et meie riik ja väärtused on kokkuvõttes siiski populismi ülesed. Jah, loomulikult pole kõik eestlased saanud liikuda sama kiirusega, kuid riigina on meil olnud vähem kui kolm kümnendit, et poole sajandi kadu tasa teha. Praegustel nädalatel seisab Eesti aga ristteel, mis annab maailmale üht- või teistpidi väga selge signaali: kas Eesti hakkab sulguma või mitte. Mina ei ole veel usku kaotanud ja loodan, et ka teie pole. Kutsume teid liituma “Kõigi Eesti” lehega, et toetada liikumist, kes tahab aidata Eestil siiski rööbastele jääda. 

Lehega saad liituda siin

Teiste seas on lehega liitumise märgiks muutnud oma Facebooki profiilipildi ära ka Eda-Ines Etti, Lenna Kuurmaa, Marta Laan, Evelin Sepp, Kersti Toots, Karin Rask, Helene Vetik, Peeter Rebane, Siim Rikker, Anne Soosalu, Maia Vahtramäe, Monika Tuvi, Kadri Kõusaar ja Piret Järvis-Milder.