FOTOD: VAATA, KUIDAS EV100 sünnipäeva sotsiaalmeedias tähistatakse!

FOTOD: VAATA, KUIDAS EV100 sünnipäeva sotsiaalmeedias tähistatakse!

Kõikjal üle kogu Eesti Vabariigi tähistatakse suurejoonelist sündmust – meie pisike riik saab täna, 24. veebruaril 100aastaseks ning sotsiaalmeedia ühiskonnale iseloomulikult jäädvustatakse hetked ka fotodena. Instagrami keskkonnas on hashtagi #ev100 kasutatud enam kui 17 000 korda ning uusi pilte riigi sünnipäevast lisandub pidevalt.

Kõikjal üle kogu Eesti Vabariigi tähistatakse suurejoonelist sündmust – meie pisike riik saab täna, 24. veebruaril 100aastaseks ning sotsiaalmeedia ühiskonnale iseloomulikult jäädvustatakse hetked ka fotodena. Instagrami keskkonnas on hashtag‘i #ev100 kasutatud enam kui 17 000 korda ning uusi pilte riigi sünnipäevast lisandub pidevalt.

Ent kuidas siis eestlased oma kodudes seda erilist päeva tähistavad? Eelkõige peetakse oluliseks sinimustvalge kombinatsiooni rõhutamist ja seda nii toidus, riietuses kui ka kõikvõimalikel muudel moodustel.

Eesti riigi juubeli tähistamine algas tegelikult juba 2017. aasta aprillis, kui möödus sada aastat eestlaste asualade ühendamisest, ja lõpeb 2. veebruaril 2020. aastal, mil möödub sada aastat Tartu rahulepingu sõlmimisest.

Allpool olevad fotod näitavad, kuidas eestlased sotsiaalmeedias Eesti Vabariigi 100aastaseks saamise sünnipäeva tähistavad.