FOTOD: Ženja Fokin tabas ülbe naise, kes oma koera kaka murule ripakile jättis

Oma koduloomade eest tuleb hoolt kanda ja see tähendab ka seda, et nendega tuleb õues jalutamas käia ja kui loomake otsustab avalikus kohas oma vajadusi rahuldada, tuleb peremehel või perenaisel need ilusti kokku korjata ja selleks ette nähtud prügikasti poetada. Mitte kellelegi ei meeldi koera kaka sisse astuda, ent paraku on seda ette tulnud nii mõnelgi meist.

Oma koduloomade eest tuleb hoolt kanda ja see tähendab ka seda, et nendega tuleb õues jalutamas käia ja kui loomake otsustab avalikus kohas oma vajadusi rahuldada, tuleb peremehel või perenaisel need ilusti kokku korjata ja selleks ettenähtud prügikasti poetada. Mitte kellelegi ei meeldi koera kaka sisse astuda, ent paraku on seda ette tulnud nii mõnelgi meist.

Stilist Ženja Fokin tegi oma Facebooki lehele mõni aeg tagasi hurjutava postituse, mis on otseselt seotud eelpool oleva jutuga. Nimelt märkas ta jalutamas naist oma koeraga ning kui koer oli muru sisse häda teinud ja perenaine seda üles ei korjanud, astus Ženja vahele. Naine aga otsustas talle nii-öelda kraesse karata ja ta venekeelse sõimulaviiniga üle valada. Vähe siis sellest, et varem või hiljem astub keegi ka selle kutsu kaka sisse, aga see selleks.

Ženja ei jäänud juhtunuga rahule ning tegi neiust koos oma koeraga pilti, postitas info oma Facebooki ja lubas seda jagada. Seda me ka tegime!

Allpool on Ženja postitus ja pildid:

Kui jäme lehm jalutab oma koeraga & kutsu teeb häda nr2. & ma palun tal selle ära korjata, saan mina sõimata vene leksikoni pärlitega. Häbi häbi häbi!!!!!! (võib jagada postitust!!!)

Vaata rohkem pilte galeriist!