GALERII! Buduaari turg LIVE Tallinnas 15.-16.04

Suur kevadine Buduaari turg LIVE ostupidu toimus 15.-16.04 Tallinnas Saku Suurhallis ja Eesti kõige ilusamal turul osales rekordarv müüjaid ja ostjaid.

Nagu oligi arvata, on Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE parim koht garderoobi uuendamiseks, aga ka sõpradega kohtumiseks, uudiste kuulamiseks ja meelelahutuseks. Uut ja vähekasutatud kaupa tuli müügile nii naistele, lastele kui meestele. 

Turukülalisi ootas suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. Staariturul kauplesid Eestimaa stiilsed ja tuntud naised nagu Merle PalmisteAnni RahulaGertu PabboKati TootsGrete PaiaKerttu RakkeLiisa LeetmaMarie-Heleene VentselKätriin KübarKerttu JukkumJenni KorjusVeronika Portsmuth ja paljud teised. Turult ei puudunud ka seekord raadiohääl ja DJ Allan Roosileht oma hinnalise plaadikoguga. Moeturul tegid häid pakkumisi Eesti hinnatud disainerid. Turgupäevi juhtis hoogsalt särav Ženja Fokin.

Nii laupäeval kui pühapäeval oli turu laval üllatusi ja meelelahutust, toimusid moekunstnik Perit MuugaPesumaailmaLAV Organic Lifestyle ja Milan Fashion moe-show’d ja võistlustantsijate etteasted. Lavale astusid modellidena Chihuahua Liidu kutsud ning toimusid degusteerimised.

Turul loosis auhindu ja oma suurepäraste suviste kokteilidega lõi meeleolu Vana Tallinn Yoghurt Cream.

Auhinnamänge korraldas Itella SmartPost.

Hea muusikaga hoidis tuju üleval klubi PRIVÉ, kus toimus 15.04 ka turu ametlik afterparty, kuhu turu müüjad tasuta sisse said.

Aitasime abivajajaid! Toetasime ka seekord kasuperede lapsi, kohal olid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Buduaari turg LIVE kevad 2017

TARTU, 7. mai
Lõunakeskus
Turg avatud kell 10-18 

Infoga kursis olemiseks liitu Facebookis Tartu üritusega. Müügikohtade registreerimine www.buduaariturg.ee