GALERII: KLUBI TEATER viis vallatute nukukestega First Class Flight’ile!

GALERII: KLUBI TEATER viis vallatute nukukestega First Class Flight’ile!

Möödunud laupäeval, 10.09 viis klubi Teater enda külalised enneolematule First Class Flight’ile ning seda linna kauneima üritustesarja DOLLHOUSE peoga! Koostöös Hõbe Vodkaga asetleidev pidu ületas sel korral ka taevapiire, sest klubi vallutasid ebamaiselt kaunid nukud! 

Üheks ööks muutus klubi Teater koostöös HÕBE VODKAGA nukumajaks, kus klubi diivadest said kõige kaunimad nukud, kes mängisid üksteisega ja kelle vallatust peost sai osa iga klubikülastaja! Seekord oli nukukeste salasooviks viia enda reisijad unustamatule lennureisile, seda loomulikult kõige luksuslikumas ja nauditavamas võtmes! Imekaunid nukukesed hoolitsemas Sinu vajaduste eest, tuues lavale unustamatu show Sinu salajaseimate fantaasiate näol ja pakkumas jahutuseks ülemeelikuks tegevat Hõbe Vodkat – see oli öö, mis ei unune!

Juba laupäeva hommikust saati võis Buduaari Turg LIVE ajal Saku Suurhallis märgata säravaid klubi Teater diivasid, kes turule sära ja glamuuri lisasid! Seda loomulikult parima muusika saatel, sest kaks päeva Saku Suurhallis möödusid Klubi Teater DJ Indrek Vissaku muusika taustal!

Juba sel reedel, 16.09 ootab klubi Teater kõiki ajas rännanud DOM PARTY, mis viib enda külastajad 19. sajandi SOUTHERN BALL’ile, et tähistada ühiselt JACK DANIELSI SÜNNIPÄEVA, 150 aasta täitumist! Rohkem infot peo kohta leiad siit.

TUTVU SÄRAVA GALERIIGA DOLLHOUSE PEOST!