GALLUP: TOP 12 TÖÖKOHTA, mida Eesti naised ei soovi oma mehele

GALLUP: TOP 12 TÖÖKOHTA, mida Eesti naised ei soovi oma mehele
Shutterstock

Buduaar korraldas küsitluse sotsiaalmeedias ning oma sõbrannade seas ja valis välja kõikide vastuste põhjal 12 töökohta, mida paljud naised ei soovi, et nende mees esindaks.

Põhjus pole alati selles, et amet poleks piisavalt mainekas või tulutoov. Tihti meeldivad nende ametite esindajad naistele vägagi ja nad isegi kasutavad nende meeste teenuseid, küll aga ei soovi nad, et just nende mehed neid ameteid peaks.

Üllatuseks selgus, et naised langetavad valikuid hoopis enesekesksematel alustel ja ei soovi liiga palju aega üksinda olla. Nii näiteks mahtus meie top12 mittesoovitavate ametite hulka ka sõjaväelane, ehitaja välismaal ja meremees, kuna see amet viib mehe liiga kauaks kodust ära.  Loomulikult ei meeldinud naistele ka ametid, mis neid ebakindlaks ja armukadeaks muudavad ja mehi tööalaselt liiga palju naistega kokku viivad. Nii sattusid top10sse ka fotograaf, strippar, massöör, günekoloog ja barman.

Lisaks ka mõned ametid, mis on liiga naiselikud, et oma mees seda pidada võiks nagu näiteks juuksur, joogaõpetaja ja õmbleja.

Nüüd on sinu kord sõna sekka öelda ja anda oma hääl ametile, mis võidab tiitli kui kõige vähem naiste poolt oma abikaasale soovitud amet. Sul on võimalik oma hääl anda kuni kolmele ametile, mida sa ei taha, et sinu mees esindaks.

Täpsema ülevaate koos tuntud inimeste arvamustega leiad juba novembrikuus uuenenud Buduaari kaante vahelt.

Millist ametit sa ei sooviks, et sinu mees esindaks?

Tulemused:

juuksur

5%

sõjaväelane

5%

meremees

3%

välismaal töötav ehitaja

19%

õmbleja

5%

fotograaf

3%

strippar

25%

günekoloog

7%

DJ

4%

massöör

8%

joogaõpetaja

6%

barman

10%

Sarnased artiklid