GENKA MASKIVASTASTELE: “Sa seisad minu ja mu raha vahel!”

erakogu

Buduaar

Henry Kõrvits ehk Genka kirjutas Facebookis pöördumise maskivastaste poole. Tema sõnul on maskivastased potentsiaalne oht tema ja paljude teiste sissetulekutele.

“Kuulge põhiseaduse Senecad a.k.a. “Lähme täna kambaga ilma maskita Maximasse maadlema” ja “Ma ei kanna maski, ma pole islam” jms type inimesed. Ma seletan teile hästi lühidalt ja arusaadavalt selle maski teema lahti, jättes kõrvale meditsiinilised põhjused.

Mina olen artist. Minu töö on anda kontserte.Aasta jooksul on umbes 90% nendest ära jäänud. Ma pole üksi: eestis on tuhandeid muusikuid, artiste, meelelahutusbisnesiga seotud inimesi, kui ka turismi, toitlustuse ja muid teenindussektori inimesi, kelle sissetulekud on oluliselt vähenenud või puuduvad üldse.

Põhjuseks on muidugi Covid olukord. Ja niikaua kui te maadlete turvadega jne olete teie potentsiaalne oht sellele, et see olukord kestab veel edasi. EHK otseselt te olete potentsiaalne oht minu ja paljude paljude teiste sissetulekutele. Ja siin läheb asi juba isiklikuks. Sa seisad minu ja mu raha vahel! Seega arva, mis krdi pilguga me neid videosid vaatame ja jutte loeme?

Mul on täieti ükskõik mis sa usud ja see polegi hetkel tähtis. Hetkel tegutseme nii, et kui sa kuskile avalikku kohta lähed, siisole hea mees/naine ja pane suu kinni, mask sinna peale, lõpeta se krdi põhiseaduse deklameerimine Selveri sissepääsu juures, käi ära kus vaja on ja ära mängi m..ni. ! Dont ät me,” Kirjutas Genka sotsiaalmeediasse.

Mõne tunniga kogunes postituse alla üle 800 komentaari, ning jagati üle 1,6 tuhande korra.

 

Kuulge põhiseaduse Senecad a.k.a. “Lähme täna kambaga ilma maskita Maximasse maadlema” ja “Ma ei kanna maski, ma pole…

Posted by Henry Kõrvits on Neljapäev, 4. märts 2021