GERD KANTER tahab oma naise seljas näha seda!

3 kommentaari
GERD KANTER tahab oma naise seljas näha seda!

5. aprillil esitles Katrin Kuldma Kultuurikatla saalis oma esimest vaba aja rõivaste kollektsiooni Amanjeda Couture Sport, mis valmis koostöös Ragnar Klavaniga. Nii modellide kui külaliste seas oli palju tuntud sportlasi ja äritegelasi.

Buduaarist olid uue kollektsiooniga tutvumas tegevjuht Kätlin Rohilaid-Aljaste ja turundusjuht Marget Haug. Leidsime külaliste seast ka kõigi eestlaste lemmiksportlase Gerd Kanteri ja uurisime tema käest, kuidas ta tunneb end talle nii tavapäratus keskkonnas: “Tulin kaasa elama toetajatele ja õla alla panijatele, kes on kõik minu head sõbrad-tuttavad”.

“Mulle väga meeldib see, mis välja tuli, see on vinge ettevõtmine! Kui ei teaks, et tegemist on Eesti moega, siis oleksin üllatunud ja peaksin seda mõneks välismaiseks brändiks. Näen siin kergeid Inglise sportliku stiili mõjutusi nii lõigetes kui detailides.”

Kas Gerd leidis midagi ka enda jaoks?

“Jah, mulle endale meeldis väga paar asja, mis võiksid olla minu garderoobis. Aga ka abikaasa jaoks jäi silma üks stiilne komplekt valgete sportlike pükste ja kampsunilaadse ülaosaga. Jah, varsti võite teda seda kandmas näha!”

Buduaar.ee

Sarnased artiklid