GETTER AVALDAS KAUAOODATUD SINGLI “SOMETHING GOOD”

” Tundsin kohe, et selles loos on midagi, mis paneb minu südame kiiremini lööma ja et see on millegi uue ja ilusa algus.” Getter

Getter avaldas täna hommikul plaadifirma Universal Music Baltics alt uue singli “Something Good”. 

Lugu mängiti eksklusiivselt ette raadio Sky Plus hommikuprogrammis.

“Something Good” sündis Eesti Laulu Akadeemia laulukirjutajate laagris, koostöös muusikutega Kaspar Kalluste, Getter Jaani ja Rootsist pärit laulukirjuta Cassandra Ströbergiga.

Getter uue loo sünnist: “Olen tõeliselt tänulik, et olin osa laulukirjutajate laagrist ja sain tutvuda lähemalt erinevate muusikutega nii Eestist kui ka välismaalt. Lugu “Something Good” valmis koostöös Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjutaja Cassandra Ströbergiga. Kohe ruumi sisenedes oli meil omavahel hea klapp. Salvestasime loo riidekapis- katsime kapi patjade ja tekkidega, et vältida üleliigset müra ja kaja. Mulle meeldis, kuidas Cassandra suutis minus midagi uut välja tuua ja oskas õigetele nuppudele vajutada.”

Noorteiidolist on saanud Eesti üks tuntumaid persoone ja edukamaid artiste. Getteri muusikat on digikanalites kuulatud juba üle 20 miljoni korra! Getter on ka Eestis üks enimjärgituim muusik, omades sotsiaalmeedias kokku üle 100 000 jälgija.

Getteri tähelend algas 2009. aastal “Eesti otsib Superstaari” telesaatest. Selle saate ajaloo noorima finalistina jäi ta silma kui särav päikesetüdruk ning oli kohtunike ja televaatajate suureks lemmikuks.

Järgmisel aastal  alustas Getter koostööd agentuuriga Moonwalk ning juba kevadel ilmus esimene EP “Parim Päev”. Samanimelisest debüütsinglist sai aasta üks mängitumaid raadiohitte Eestis. Loo produtseeris Sven Lõhmus. 

Tänaseks on Getteril ilmunud neli albumit, millelt avaldatud singlid on saanud suurteks raadiohittideks.

 

Kuula singlit “Something Good” SIIT

Järgi Getterit sotsiaalmeedias:
Instagramis SIIN
Facebookis SIIN