HAIGUSEGA ELU EEST võitlev väikelapse ema vajab kiiret abi

Eelmisel aastal, täpsemalt oktoobrikuus avastas eestlanna Vilve oma vasaku jala siseküljel valuliku muna, mille opereerimise käigus diagnoositi tal nahavähk. Vähi siirded on sellel noorel naisel jõudnud kõhunäärmesse, maksa ja vasakule küljele ning ravikulude jaoks tal raha pole. Ta on ka väikepoja ema ning loodab väga, et nad saaksid veel kaua teineteise seltsi nautida.

Eelmisel aastal, täpsemalt oktoobrikuus, avastas eestlanna Vilve oma vasaku jala siseküljel valuliku muna, mille opereerimise käigus diagnoositi tal nahavähk. Vähi siirded on sellel noorel naisel jõudnud kõhunäärmesse, maksa ja vasakule küljele ning ravikulude jaoks tal raha pole. Ta on ka väikese poja ema ning loodab väga, et nad saaksid veel kaua teineteise seltsi nautida.

Peagi kaheaastaseks saav poeg Karlos vajab oma ema ning siinkohal on Vilvel abipalve kogu Eesti rahvale – aidata üheskoos koguda vajalik rahasumma, et Vilve saaks immuunravi. Eesti Haigekassa seda ei toeta! Ravi on vajalik nelja annusena kolme kuu vältel ning ühe annuse hinnaks on 6000 eurot, seega on raviks vajalik summa kokku 24 000 eurot. Paarsada eurot on Vilve raviks juba annetatud, ent paraku on vaja enamat.

Oma panuse saad anda, kui teed ülekande väikese Karlose arvelduskontole: 
Karlos Aamer EE782200221064286173 Swedbank 
Selgitusse „Emme ravile”.  

Vilve sõbranna edastas palve ka oma Facebooki lehele ning naine ise ei soovi avalikkusega antud hetkel suhelda, sest haigusega toimetulek võtab temalt kogu jõu ja energia – valusaid emotsioone on palju.

Allpool on lisatud ka Facebooki postitus: 

Aitame kõik koos väikese Karlose emmet!!

Karlos on 2016. aasta augustikuus 2-aastaseks saav igati rõõmus, aktiivne, jutukas poiss, kelle emme põeb nahavähki. Karlos teeb emmele iga päev kalli ja musi ning ütleb, kui väga ta teda armastab, aga see ei ravi emmet terveks raskest haigusest, kuid teeb emme päeva rõõmsaks ja päikesepaisteliseks. Aitame kõik koos kaasa omapoolse toetusega, et see rõõm ja päikesepaiste saaksid veel kaua kesta.
Kõik sai alguse oktoobrikuus 2015. aastal, kui emme avastas oma vasaku jala siseküljel valuliku muna. Kuna eriarsti vastuvõtu järjekord oli pikk, läks emme arsti juurde käesoleva aasta jaanuarikuus. Arsti ettekirjutusel opereeriti leitud muna, mida hiljem analüüsiti ja selle käigus avastati nahavähk. Lisaks on jalalt opereeritud sünnimärk, mis oli nahavähi tekitajaks. Vähi siirded on juba jõudnud kõhunäärmesse, maksa ja vasakule küljele. Korduvate arstivisiitide tulemusena selgus, et emme vajab tervenemiseks immuunravi, kuid seda Eesti Haigekassa ei toeta ja seoses sellega palun kõikide heade inimeste abi, et Karlos ja emme saaksid veel kaua teineteise seltsi nautida. Ravi on vajalik nelja annusena kolme kuu vältel. Ühe annuse hinnaks on 6000 eurot, seega on raviks vajalik summa kokku 24 000 eurot. Aitame kõik koos Karlose emme ravile!

Oma panuse saad anda, kui teed ülekande väikese Karlose arvelduskontole: 
Karlos Aamer EE782200221064286173 Swedbank 
Selgitusse „Emme ravile”.  
Karlos ja tema emme on teile kõigile südamest tänulikud. 

Postitust näed ka Facebookis siin