HEIDI RUUL: LAPSEHOIDJA seksis oma mehega minu voodis

HEIDI RUUL: LAPSEHOIDJA seksis oma mehega minu voodis

Lapsehoidjat palgates ei mõtleks mitte keegi ilmselt sellele, kas palgatav isik kavatseb tema voodis seksima hakata või mitte  võiks ju arvata, et see on iseenesestmõistetav… Ometigi on seda ette tulnud ja seda ka siinsamas väikeses Eestis. Kahe lapse ema Heidi Ruul meenutab, et aastaid tagasi palkas ta 17-aastase neiu oma paariaastast poega hoidma. Mis edasi juhtus, oli aga kõike muud kui ootuspärane.

“See oli umbes seitse aastat tagasi. Käisin siis õhtuti tööl ja lõpetasin oma tööpäeva enamasti umbes kell üks öösel. See tähendas, et lapsehoidja pani lapse umbes üheksa paiku magama ning ülejäänud aeg oli vaja lihtsalt magavat last valvata.

Aga hoidjal oli vist niimoodi igav ja just sel õhtul, kui ma töölt varem minema sain, oli ta otsustanud oma kuti endale meie poole külla kutsuda. Kui ma koju jõudsin, jäid nad mulle minu voodis vahele.

Ma nagu ei osanudki kohe kuidagi reageerida  palusin neil riidesse panna, pöörasin selja ja uurisin, et kuidas siis päev ka möödus. Kui nad end riidesse said, saatsin mõlemad ilusti välja, tänasin noort daami tema teenete eest ja mainisin, et hakkan nüüdsest siis ühtlasi uut hoidjat otsima,” muigab Heidi.

Millised on sinu kõige ekstreemsemad kogemused lapsehoidjatega? Kirjuta meile info@buduaar.ee