HELEN ADAMSON: kõik minu säästud on läinud reisimisele

Buduaar

Meisi Volt

"Muidugi on üheks minu lemmik paigaks maailmas Eesti! Siinne loodus, rahu, vaikus, seesugust luksust, et metsas käies ei kohta ühtegi hingelist, on võimalik kogeda vist ainult Eestis!⁠" teatab palju reisida armastav lauljatar Helen Adamson.

Lisaks kodumaale ihkab lauljanna hing maailma avastama. “Kui ma kõik reisimisele investeeritud raha kokku arvutaksin, saaksin osta endale Tallinnasse korteri! Päris tõsiselt, kõik minu säästud on läinud reisimisele ja paik, kus ma kõige enam käinud olen on Itaalia, täpsemalt Rooma,” tunnistab Helen Adamson oma hiljutises postituses.

“Rooma oli minu esimene lennureis, esimene päris puhkus ning Rooma kutsub mind alati tagasi. Ma ei saa aru, kuidas see võimalik on, aga mulle tundub, et iga kord, kui ma Roomas käin, siis see linn on totaalselt muutunud. Jah, Colosseum on tuttav, Spanish Steps on justkui tuttav aga samas nii võõras!⁠” jutustab lauljanna.
⁠⁠⁠⁠⁠
Heleni sõnul muutuvad inimesed nii palju, et muutub ka see, kuidas me maailma ja ümbritsevat tajume. “Emotsioonid, mida kogeme jäävad meelde ning kui järgmisel korral külastame sama paika, totaalselt uue inimesena, tundub ka ümbrus uus,” tunnistab naine, et just seal tunneb ta seda kõige tugevamalt. ⁠
⁠⁠⁠⁠⁠
Helenile tundub, et ta peaksin Roomat koguaeg nullist avastama hakkama. “Avastada on nii palju ja need kohad, kus ma juba käinud olen, vajaksid taasavastamist. Nii ma olengi lõksus Itaalia embuses ja ega välja ka ei rabele!” kostab lauljanna särtsakalt.

Paistab, et keegi igatseb reisimist!

https://www.instagram.com/p/CE15K6FHzte/