HELEN ADAMSON tuleb Buduaari turule kappi tühjendama

HELEN ADAMSON tuleb Buduaari turule kappi tühjendama

Saku Suurhallis on toimumas taas Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal! Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare. Kohal on ka lauljatar Helen Adamson, kes rääkis meile, mida ta sel aastal turule müüki kavatseb tuua.

Mida kavatsed turul müüa?
Kuna minu garderoob on kuidagi väga täis saanud, siis seekord teen totaalse suurupuhastuse ja külma südamega toon müüki kõik riided, mida ma ei ole viimase aasta jooksul kandnud. Seal on kindlasti nii disainerite loomingut kui ka kiirmoebrändide ägedamaid rõivaid.

Milline on sinu müüdava kauba hinnaklass?
Hinnad algavad kahest eurost, kuid on ka kallimaid ja kvaliteetsemaid asju. Mõndasid esinemisriideid olen kandnud vaid mõne korra ning nende hind saabki olema veidi kallim, sest tegemist on eritellimustöödega, mida on tõesti maailmas vaid üks. Valikut on neile, kes soovivad soodsaid rõivaid, ning ka neile, kes tahaksid midagi erakordset leida!

Milline on kõige erilisem ese, mida müüd?
Üks minu esinemiskostüüm, mida olen kandnud paari ajakirja fotosessioonil ning mõnel esinemisel. Käisin ise selle kangast valimas ning tegemist on minu jaoks emotsionaalselt erilise riietusega.
Olen mitu korda tahtnud turule kaasa võtta ühte USAst ostetud musta Guessi kleidi. Ostsin selle mitu aastat tagasi ning tegemist on little black dress stiilis kleidiga. Olen mitmetel olulistel ja erilistel üritustel seda kleiti kandnud, aga nüüd tunnen, et minu maitse ja riietumisstiil on nii palju muutunud, et ma lihtsalt ei kanna seda kleiti enam välja nõnda, et ennast selles mugavalt tunneksin. Kuid kindlasti on kusagil keegi, kellele see sobib nüüd palju paremini kui minule. Kleidil on veidi lahtisem selg ja ülimalt kvaliteetne ning mugav materjal.

Milline on kõige kallim ese, mida müüd?
Täpseid hindasid saab näha kohapeal, kuid usun, et kõige kallimaks jääbki minu esinemisriietus ning ühed väga vinged ja efektsed ühe korra kantud Karen Milleni kingad.

Kas kavatsed ka ise turul ostjana ringi vaadata?
Kindlasti teen väikese tiiru peale ja vaatan ka tuttavate riidekappi. Olen Tuuli Ranna juures korduvalt vesistanud ühte rohelist glitter-kleiti, ma nii loodan, et tal on see veel alles! Tuulil on üldse väga palju efektseid ja ägedaid esinemisriideid, ma loodan temalt mõnda endale osta.

Mitmes Buduaari turu LIVE see sinu jaoks on ning kuidas kutsuksid üritusele oma sõpru?
Ma enam ei mäletagi, mitmendat korda tulemas olen, olen ikka mõne aasta juba müümas käinud. Ma ütleksin sõpradele, et see on lihtsalt harukordne võimalus, et nii paljud ägedad naised tulevad ühte ruumi ja avavad kõikidele soovijatele oma riidekapi! Parim võimalus endale midagi üliägedat, haruldast ja samas ka taskukohast soetada!

Vaata galeriist paari näidet Heleni müüdavatest esemetest!