HELERY KIRJUTAB: “Milline on ideaalne naine?”

Tagasi artikli juurde

11 kommentaari

 • K4ili
 • santos-hexal
 • K

  K

  See Raja Teele facebookis kekutab muudkui kuidas tema artikleid ei julge keegi kommenteerida, ise on nii arg et facebookis enda lehel avaliku kommenteerimise maha võtnud, ime pole miks keegi ei kommenteeri.
  Artikli kohta ütleks Ka mõndagi: sissejuhatust lugedes võib magama jääda, koguaeg on tunne et kus see asja point nüüd on siis. Mõtlemine on nagu äsja 18 saanud neiul, ei suuda enda mõtteid kokku korjat ja lühemalt väljendada, arvamus on liiga ühekülgne. Jutt tundub tal üks, kui aga hakata lugema kommentaare mida ta jätab erinevate artiklikte alla on aru saada et käitumine ja suhtumine on teine. Eks igaüks sooviks elada ideaalis ja teooria järgi aga elu läheb tihti mitte nii ideaalselt ja praktika on teistsugune. Ma arvan et need su teadmised mis siia pikka teksti ladusid on alg teadmised muul teemal, nagu näiteks: “Kuidas armastada kaaslast enesearmastamise abil” vms.
  Ma näiteks ei tea tutvus ringkonnas mitte ühtegi meest kes ütleks et ta ei lähe välja kuna naine ei luba, ma ei saa aru mis inimestega sa läbi käid et selliseid näiteid oskad tuua, kui ma mingi pubekas olin siis teadsin selliseid inimesi aga no nad olid ka 15-19.aastased, sina ja su mees tundute vanemad olevat.
  Kogu jutt peaks olema selgem, esiteks kasva suureks ja vali endale keegi kellega sa klapid, teiseks võta end kokku ja hakka normaalseks inimeseks, kolmandaks käitu mehega nii nagu tahad et ta käituks sinuga. See tekst mida lugesin siin on pubekatele või alaväärsus kompleksiga mõeldud inimesele.
 • Hah..

  Hah..

  Vana teema, mida heietada? Selliseid samalaadseid, sama sisuga artikkleid on ammu juba terve internet täis. Kummaline, et keegi neist veel kinni hakkab, sest olgem ausad- iga täiskasvanud naine jõuab sellele järeldusele ise. Küll sul võttis alles aega :) Edu!
 • He kristlane Timur

  He kristlane Timur

  Ja siis tuleks selle kirjutise lõppu lisada,et "inesed,aga loomulikult-käitugem minu sõnade,mitte tegude järgi..."
 • reksuuuu

  reksuuuu

  ideaalset inimest polegi olemas aga inimene peab ennast olemata oma vigadest armastama õppima.
 • TMS

  TMS

  Miks peaks minema nii kergekäeliselt lahku, avastatakse, et suhe ei tee õnnelikuks ENAM ja kõik.
  Mind jättis kihlatu maha enamvähem sama jutuga, et me oleme liiga erinevad ja ei sobi kokku, küll leiad endale naise kellega paremini kokku sobid.
  Mulle tegi see väga palju haiget, oleme aasta lahus olnud ja siiani tunnen, et ma armastan teda ja tunnen temast puudust, linnas vahest teda jalutamas nähes teeb mu südame soojaks, annaks kõik et temaga jälle koos olla saaksin.
  Ma vaatasin tema puudustest kõrvale tundes, et ma armastan teda ja seda tunnet ei tule igaühega. Jah ma olen proovinud ka eluga edasi minna ja proovinud endale kedagi kaaslaseks leida. pole vahet kui hea võib inimene olla ei tunne ma ta vastu eriti midagi, see oleks nii tema kui ka enda petmine.
  Mis ma tahan öelda on see, et hoidke inimest keda olete armastanud esimesest silmapilgust elus on halbu perioode, aga samas ka väga häid perioode, ärge lõpetage oma suhet kehva perioodi pärast.
  Aasta pärast võivad olla elule hoopis teistsugused vaated ja tagasi mõeldes saad aru kui mõttetud probleemid aasta tagasi olid.
  Ülejäänud punktid on õiged ja kehtivad mõlemile poolele, pole loota hellust kui ise seda ei anna. Kõik mida teisele annad tuleb ringiga veel võimsamalt tagasi.
 • Raja Teele

  Raja Teele

  Eks ma nüüd loen seda üle ja näen igasuguseid kirjavigu jne. Aga no, vigadeta poleks see minulik ka. :D Igatahes, uhke tunne on, et minu kirjutis siia sai. :)
 • juta

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!