HIINA TURISTID ŠOKEERIVAD Eesti restorani- ja hotellitöötajaid

HIINA TURISTID ŠOKEERIVAD Eesti restorani- ja hotellitöötajaid

Nii mitmedki Eesti restoranipidajad on viimasel ajal hädas Hiina turistidega, kes avalikult käituda ei oska ning keelduvad arvete maksmisest. Tundub, et probleem on aga veelgi suurem, sest ka Hiina turismiamet on juba elanikke manitsenud ennast välismaal paremini üleval pidama, sest vastasel juhul rikuvad nad hiinlaste mainet. 

Tallinna vanalinnas asuva terassirestorani töötaja sõnul pole juba see normaalne, kuidas hiinlased tualettruume kasutavad. Nimelt lasevad nad potist mööda, loobivad väljaheidetega pabereid põrandale ning korra leiti põrandalt ka kellegi roojased aluspüksid. 

Samuti on töötaja sõnul keeruline hiinlastelt raha kätte saada, sest nad keelduvad arvete maksmisest. 

“Jah, ka meil on tihtipeale probleeme Hiina turistidega. Kuigi nad ööbivad hotellis sagedasti ühe öö, siis vaatepilt, mis nende lahkumisel toast avaneb, on rõve. Toad on nende järel räpased, tualettpaber ning prügi vedeleb põrandal ja tundub, et nad ei pea puhtust millekski,” kinnitas Buduaarile ka üks hotellinduses töötav inimene. 

“Lisaks on neil komme hotellitubadest kaasa võtta kõik see, mis on kaasavõetav – šampoonid, palsamid, kohvid, teed… isegi märkmepaber ja pastakad lähevad loosi,” lisas ta. 

Selline vaatepilt (fotol) avanes ûhes Tallinna restoranis peale hiinlaste külaskäiku:

 

(Foto: Facebook)