HING FEKELI õpetus, kuidas ennast kõigest negatiivsest vabastada

HING FEKELI õpetus, kuidas ennast kõigest negatiivsest vabastada

Me kõik tunneme vahel, et negatiivsust siin maailmas on liiga palju ja see häirib loomulikult ka argielu. “Eesti selgeltnägijate tuleproovis” tuntust kogunud Hing Fekeli ehk Cerli Sarv jagab Uudised. ee lehel soovitusi, kust ja kuidas võtta aega mediteerimiseks, mille tulemusena õpid sa iseennast kõigest negatiivsest vabastama.

Võib tunduda, et aega leida on võimatu, sest kohustusi on palju, kuid Hing Fekeli tõdeb, et tegelikult leiab selle üürikese momendi siiski. “Siis, kui lapsed magavad või on lasteias, soovitan minna õue, teise keskkonda ning luua endale selline meditatiivne seisund, kus sa saad ennast mõtetest vabastada. Kui sa tunned, et mõtted ei lähe ära ja tekivad sundmõtted, siis mina teen nii, et ma mõttes tühistan ja käega saadan kogu selle energia üles universumisse ja selle liigutusega läheb kõik negatiivne energia minust välja. Olen viimased kaks aastat seda teinud ja see toimib,” ütleb ta.

Kõige olulisem on suuta ennast mõtetest täielikult vabastada. “Ära pane samal ajal pesu kuivama, ära tee mitte midagi. Lihtsalt jaluta üksi õues, kus sa saad kõigest eemal olla. Kui sa suudad ennast mõtetest vabaks lasta, siis õpid sa ühel hetkel iseenda sees häält kuulama ja see hääl annab sulle teada, mida sa tegelikult teha tahaksid.”