HINNAVÕRDLUS: KUIDAS ON EESTIS KÕIGE SOODSAM pakki saata?

Internetis ostlemine on muutunud igapäevaseks tegevuseks. Mugavus ja kiirus soosivad shoppamist kodust lahkumata, ent esile on kerkinud küsimus - millise teenusega on kõige soodsam saata pakki justnimelt Eesti piires? Buduaar uuris välja ning tegi sinu jaoks asja lihtsamaks.

Internetis ostlemine on muutunud igapäevaseks tegevuseks. Mugavus ja kiirus soosivad shoppamist kodust lahkumata, ent esile on kerkinud küsimus – millise teenusega on kõige soodsam saata pakki justnimelt Eesti piires? Buduaar uuris välja ning tegi sinu jaoks asja lihtsamaks.

Võtsime ette kaks Eesti juhtivat pakisaatmisteenust pakkuvat firmat – SmartPost ja Omniva. Lisaks tõime kõrvale näitena ka Buduaari enda pakisaatmisteenuse. Mida see aga endast kujutab?

Buduaari pakikontor aitab sul turvalisemalt kaubelda. Meie pakikontor pakub kahte teenust: paki saatmine ja Buduaari Depo. Paki saatmist saab vormistada lihtsalt – kui ostja ja müüja on eseme müügis kokku leppinud, saab müüja alustada paki saatmist SIIT. Kui oled müüja ja soovid, et paki saamise eest maksaks ostja, siis soovitame sul pakisaatmise vormistada läbi meie pakikontori. Uut saatmist saad alustada paki saatmise lehelt. Saatmiseks pead teadma pakisaaja Buduaari kasutajanime. Pärast ankeedi täitmist saadetakse ostjale teade juhistega ning ta saab pakisaatmise kinnitada “Minu tellimused” lehelt. Kui sa oled ostja ja tahad vormistada paki saatmist, siis pead pöörduma müüja poole ja paluma tal tellimuse vormistada, sest enne ei saa ostja ankeeti oma andmeid sisestada.

Nüüd, kus oled selgeks saanud Buduaari pakikontori mõiste ja mõtte, tutvustame sulle, milline neljast paki saatmise viisist tuleb sinu jaoks kõige soodsam.

SmartPost ja Omniva pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti! Paki saatmine läbi pakiautomaadi on äärmiselt mugav ja lihtne. SmartPost pakub viit erinevat hinda viiele erinevale paki suurusele, Omniva annab sealjuures kolm erinevat paki suurust.

Siin tabel hinnavõrdlustest:

Paki saatmisel läbi Buduaari on mitu eelist:

1) Saatmiskulu maksab ostja paki kättesaamisel;

2) Saatmine on soodsam (nii SmartPOSTi kui Omnivaga) kui mujal;

3) Kui oled saatnud 5 pakki läbi Buduaari pakikontori, saad tasuta kuulutuse esiletõstmise B-Turu esilehel.

Soovime sulle mõnusat ostlemist ja soodsat paki saatmist!

 

Buduaari turg