HOIATUS! OHTLIK LIPUTAJA JÄLITAB TALLINNA tänavatel väikelapsi!

HOIATUS! OHTLIK LIPUTAJA JÄLITAB TALLINNA tänavatel väikelapsi!

Mõni aeg tagasi, täpsemalt veebruarikuu lõpus, pidas politsei kinni 29aastase noormehe, kes mitu aastat erinevates Tallinna elurajoonides naisi ahistas, ent nüüd selgub, et ahistajaid on siiski mitu ja antud olukorras on tegu mehega, kes väikelapsi jälitab. Mures lapsevanem tegi hoiatava postituse ka FB gruppi Märgatud TALLINN’as.

Mõni aeg tagasi, täpsemalt veebruarikuu lõpus, pidas politsei kinni 29aastase noormehe, kes mitu aastat erinevates Tallinna elurajoonides naisi ahistas, ent nüüd selgub, et ahistajaid on siiski mitu ja antud olukorras on tegu mehega, kes väikelapsi jälitab. Mures lapsevanem tegi hoiatava postituse ka FB gruppi “Märgatud TALLINN’as”.

Lapsevanema sõnul on tegu ilmselt 30ndates eluaastates mehega, kes liigub Õismäe kandis ning jälitab väikeseid lapsi. Siinkohal tasub südamele panna, et kindlasti ei tohiks lasta oma lapsel üksi välja minna – eriti pimedamal ajal, mil inimesi on tänavatel vähe. 

Facebooki grupis “Märgatud Tallinn’as” kirjutab lapsevanem: 

Täna pealelõunal jälitas punases jopes umbes 30-35aastane meesterahvas minu esimeses klassis käivat last Õismäel Kollase Keskuse juurest kuni Järveotsa teeni. Iga kord, kui laps mehe poole vaatas, võttis too oma meheau püksist välja. Mees eemaldus alles siis, kui laps jõudis teiste täiskasvanute lähedusse. Lapsevanemad – palun selgitage oma lastele, kuidas sellises olukorras reageerida. Antud juhtumist on teavitatud ka politseid.

Nagu postitusest lugeda saab, siis politsei on juhtunuga kursis, ent täpsem info hetkel puudub. Postitus on tehtud 22. aprillil!

Palun olge ettevaatlikud ja ärge laske lapsi üksi välja!