IGOR MANGI ENNUSTUS: Roti aastal hakkavad juhtuma sellised asjad

IGOR MANGI ENNUSTUS: Roti aastal hakkavad juhtuma sellised asjad
ekraanitõmmis

Mõne nädala pärast, täpsemalt 25. jaanuaril algab idamaade ajaarvamise kohaselt Roti aasta, mis soosib muutuseid ja uusi algusi. Astroloog Igor Mang rääkis ”Duublis”, milline aasta meid ees ootab – etteruttavalt võib öelda, et sündmustevaene saabuv aasta kindlasti olema ei saa.

”Roti aasta eripäraks on kogumise kirg, rott armastab koguda asju. See aasta toob üllatusi. Rott on öine loom ja seetõttu on järgmisel aastal ka ööiseloom. Öö on irratsionaalne. Öösel tehakse selliseid asju, mida ei sobi päeval teha. On sündmusi, mis kutsuvad esile emotsioone – kas tõesti, uskumatu. Titanic läks Roti aastal põhja,”meenutab Mang.

Saabuv aasta on astroloogi sõnul ideaalne uute projektide käivitamiseks. ”Tuleb palju uusi algatusi. Inimesed, eriti noored tahavad eriti alustada millegi uuega. Just nüüd saavad inimesed ka selle õige mõtte, et millega nad alustada tahavad,”tõdeb ta.

Pärast Roti aastat saabub aga Pühvi aasta ning Mangi sõnul hakatakse just siis praeguseid algatusi ka reaalselt täide viima.