IMELINE MUUTUMINE: BLOGIJA Helena-Reet Ennet on kõvasti kaalust alla võtnud

IMELINE MUUTUMINE: BLOGIJA Helena-Reet Ennet on kõvasti kaalust alla võtnud
erakogu

Blogija Helena-Reet Ennet näeb täna lausa vapustavalt hea välja, ent selle kõige taga on pikk teekond, mis sai alguse poolteist aastat tagasi.

“Muutsin kogu oma elustiili. Varem tegin ikka äärmuslikke dieete ning püüdsin kiirelt kaalu kaotada. Seekord ma tegelikult ei tahtnudki kaalu kaotada, vaid tahtsin hoopis oma elustiili muuta ning see omakorda muutis ka kaalu. Kõlab võibolla naljakalt, aga hakkasin ennast armastama rohkem. Laseme endale liiga teha ning kui satume sellesse nõiarattasse, mis veereb vales suunas, on sealt keeruline välja tulla,” tõdeb Ennet.

Helena lisab veel: “Tõin igasse päeva “aja iseendale”. Lisaks oma ajale leidsin ka aja liikumiseks. Algus oli raske, sest kaal oli suur ja harjumust ei olnud, aga tasapisi tuli harjumus ja hakkasid kaduma ka kilod. Kokku olen selle ajaga üle 20kg kaotanud, aga pikk tee on veel minna,”ütleb naine.

Helena muutis ka oma toitumist. “Vähendasin magusa ja võileibade söömist ning muidugi alkoholi ei tarbinud pikalt. Minu tavamenüü oli: lõhe, peet, kodujuust, marineeritud kurk ja tomat, muna, avokaado ning kõrvale kohv piimaga.”

Helena tõdeb rõõmuga, et kaalukaotus on muutnud ka tema nägu. “Mulle on palju öeldud, et paistan väga noor välja. Üks poiss suvel isegi küsis, kus koolis ma käin … aga tegelikult on mul hoopis hea nahk. Ma pole praktiliselt teismeeast saadik ennast meikinud ja alles nüüd olen kulme-silmi meikima hakanud,” tõdeb naine.

Sarnased artiklid