ITAALIA MOOD TALLINNA KESKLINNAS! Uus butiik-showroom MARGARET

Roosikrantsi eksklusiivset moetänavat alustab nüüdsest uus showroom Margaret, mis asub täpselt Roosikrantsi ja Pärnu maantee ristis. Margaret esindab Itaalia moebrändide trendikat paremikku: Save the Queen!, EAN13 ja Isabelle Blanche.

Avaüritusel oli uudistamas ka Buduaar. Meie kaasautor ja armastatud näitlejanna Jekaterina Novosjolova proovis kohe selga parimad palad ja suhtles moeteemadel showroom‘i omaniku Birgit Jõgevaga.

Margareti tootevalik on mõeldud peene, aga samas tugeva natuuriga naisele, kes on iseseisev ja iseteadlik. Margareti itaallaslik ehedus avaldub materjalide ja mustrite julges koosluses. Ka rätsepatöö kvaliteet pole siinkohal järjekordne sõnakõlks, vaid omaette tase. Margaret on mõeldud naistele igas vanuses ja suuruses.

Avaüritusel nägi valgust ka kampaania #kleitonminunägu, mille käigus haarati tänavalt viis imelist naist ja riietati neid sügis-talv 2017 kollektsiooni. Naiste suurus ega vanus polnud määrav. Määravaks oli nende iseloom, mis kandus üle ka seljas olevale riideesemele. Tulemus, nagu ise näha võite, on kütkestav! 

Jekaterina proovis uut kollektsiooni ning jagas oma muljeid:

“Need riidepalad on üsna julge iseloomuga ja sobivad rohkem õhtusele üritusele, kokteilile ja teatrisse või ka mõne moe-show üritusele ilmumiseks. Enamasti tumedad toonid, julge mustri ja prindiga, tugeva kangatekstuuriga, kuid mõnusalt keha peal langevad riided. Märkasin, et kollektsioon on kuni XL suuruseni. Meeldis see, et paljud rõivad on erineval viisil kantavad nii kontsade kui ketside või hoopis tanksaabastega, nagu näiteks see seelik ja keilt (pildil). Ja muidugi ka see hõljuv must kleit oli õhtu nael.”

Moe-showroom‘i Margaret avaüritusel tehti külalistele ka väike meigikoolitus just New Yorgist Kim Kardashiani ihumeigikunstniku koolituselt saabunud Paula Bogdanovi poolt ning räägiti uutest meigitrendidest. Muusikat tegi DJ Elektra.

Uut Margaret Fashion showroom‘i saab minna uudistama Tallinnas Pärnu mnt 38.

Suuremat galeriid avaürituselt saab vaadata siit: