JAANIPÜHADE ILMAENNUSTUS: loe, mis sind ees ootab!

Loodust rebinud ja väntsutanud torm on selleks korraks läbi ning alates pühapäeva pärastlõunast on ilm vaid paremuse suunas muutunud. Vihmasadu lakkas ning tõenäosus on üsnagi suur, et jaanilaupäev möödub enamasti kuivalt ja mis veelgi parem - soojalt!

Loodust rebinud ja väntsutanud torm on selleks korraks läbi ning alates pühapäeva pärastlõunast on ilm vaid paremuse suunas muutunud. Vihmasadu lakkas ning tõenäosus on üsnagi suur, et jaanilaupäev möödub enamasti kuivalt ja mis veelgi parem – soojalt!

Kui tavaliselt on jaanipühad ikka pigem sajused ja jahedad olnud, siis tundub, et sel aastal möödus vihmane periood meist vahetult enne pühi. Alanud jaaninädal toob endaga kaasa siiski üsnagi muutliku ilma, ent temperatuur tõuseb iga päevaga ning jaanilaupäevaks lubatakse suisa 21 kraadi sooja ja seda koos mõnusa päikesega.

Veel teisipäeval võib siin ja seal kohati hoovihma olla, kuid sellele järgneb taas paitav päike. Tuul on mõõdukas, kohati tugev ja kergemad pilved liiguvad meie kohal ka pühade ajal.

Kui ilmaennustus vett peab, saab jaanipühad mööda saata päikesepaistet nautides.

Allikas: weather.ee