JAH, SEE ON OKSE ja julgen paluda lugemist

Tähelepanelik tallinlanna Maie Reinomägi jagas Facebookis oma kogemust, kuidas bussis tembeldati narkomaaniks noor naine, kes ei meenutanud asotsiaali mitte millegi poolest. Ainus võimalik sarnasus – ta tundis ennast halvasti… Buduaar palus luba Maie lugu jagada.

Tagasi artikli juurde

5 kommentaari

 • Pille

  Pille

  Tänan koiki inimesi, kes isegi vaatamata sellele, et neid on varem abi pakkudes minema aetud purjus vms sarnases seisus inimestel, siiski edaspidigi silmad lahti hoiavad ja ei pelga abi pakkuma minemast.
  Olen olnud ka ise situatsioonis, kus ootasin bussi ja hakkas väga paha, läksin ka bussi peale ja olin ilmselt näost ikka täiesti valge ja absoluutselt oli kindlasti hästi näha, et mul on ulimalt halb olla - mitte keegi ei pakkunud isegi istet - läksin vaevu ennast pusti hoides uhe istuva kaassoitja juurde ja palusin istet. Korra olen veel sarnases situatsioonis olnud, kui umbses bussis ka väikese terviserikke tottu hakkas väga halb - sellisel hektel vahel ja ei suuda ise millelegi muule moelda,kui et mitte päris kokku kukkuda. Väga tore oleks olnud,kui keegi oleks kasvoi natuke huvi ules näidanud.
 • Katjuff

  Katjuff

  Minu alaealine sugulane kukkus kokku Tartu bussijaamas , hea , et seal kõrval seisin naine samast külast . Ta tundis mu sugulase ära ning jooksis tema juurde , hakkas helistama kiirabisse ja puha . siis tuli turvamees ning käskis sel tüdrukul muus kohas vedeleda , kuna Bussipeatusel on ikka lapsed ka ja puha . Selle peale , et naine ütles ,et tüdruk pole mingi narkar turva vastas ,et teda ei huvita - vedelegu teises kohas . Tüdrukul on mingi (ei oska nii hästi meditsiini) healoomuline kasvaja ajus, mis vahest põhjustab minestamisi .
 • MerkaMersu555
 • S

  S

  Lugu on tõesti kurb. Samas mina olen jällegi "abivajajatelt" alati sõimata saanud. :D A'la lebas üks naine bussipaviljonis tooli peal. Väljanägemine täiesti korralik. Sain sõimata, sest inimene oli "paar jooki" teinud ja tahtis rahus puhata. :D:D Mind need mõned halvad kogemused ei huvita, pööran ümbritsevatele inimestele alati tähelepanu ja pakun abi. Aga leidub kindlasti ka neid, kellel on olnud halb kogemus/kogemused, ja lasevad end sellest heidutada ega julgegi abi pakkuda.
 • Miranda

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!