JAHMATAV AVASTUS: EESTIMAALASED armastavad Vladimir Putinit?

Aastavahetus möödus paljudel inimestel teleri ees istudes ning et kanaleid on mitu ja saatekava kirju, siis loomulikult tuleb teha teatavaid valikud - kõiki saateid üheaegselt vaadata ei saa. Seda ootamatum on info, et väga suur osa Eesti elanikkonnast vaatas aastavahetusel Vladimir Putini kõnet! 

Aastavahetus möödus paljudel inimestel teleri ees istudes ning et kanaleid on mitu ja saatekava kirju, siis loomulikult tuleb teha teatavad valikud – kõiki saateid üheaegselt vaadata ei saa. Seda ootamatum on info, et väga suur osa Eesti elanikkonnast vaatas aastavahetusel Vladimir Putini kõnet! 

Eesti meediaväljaanded said 3. jaanuaril info saadete vaadatavuse kohta ehk siis milliseid saateid inimesed aastavahetusel eelistasid ning šokeeriva avastusena tuleb tõdeda, et kuigi esikohal on Eesti presidendi Kersti Kaljulaidi uusaastapöördumine, siis teisel kohal on kohe Venemaa presidendi Vladimir Putini uusaastapöördumine Pervõi Baltiiski Kanali (PBK) vahendusel. Err.ee uudisteportaali andmetel vaatas Kersti Kaljulaidi uusaastapöördumist 447 000 inimest, mis on 37 protsenti kogu Eesti teleauditooriumist.

Kuid Venemaa presidendi Vladimir Putini uusaastapöördumist vaatas jahmatav 104 000 inimest, kes elavad Eestis. 

Antud andmed pärinevad uuringufirma Kantar Emori põhjal!

Kas tõesti on Vladimir Putin eestlaste seas nii palavalt armastatud, et isegi aastavahetusel eelistatakse teda teleekraanil rääkimas näha?