JANA KASK AVALDAS šokeerivad fotod oma väidetava vägivaldse suhte kohta

Eelmise aasta maikuus šokeeris lauljatar Jana Kask avalikkust, kui esitas süüdituse oma endise kallima Arvi Aigro suhtes. Nimelt väidab naine, et mees kasutas tema kallal perevägivalda. Nüüd läks Jana aga veelgi kaugemale ning avaldas sotsiaalmeedias šokeerivad fotod, mis peaksid tema sõnu kinnitama. 

Jana avaldas esmaspäeva õhtul oma Facebooki kontol kaadrid, kus on näha sinikates käsi ja õlgu. Ehmatavate piltide juurde kirjutas naine kommentaariks järgnevalt: “Kallid naised. Mul on ükskõik, et ma lähen hetkel reeglite vastu. Kõik, mis on minu jaoks oluline on see, et te armastaksite ennast ja alati jääksite iseendaks. Naha värv ja keel ei loe. Arvi Aigro lõi mind peaaegu surmani, et ma ei saanud tõusta voodist püsti 2 nädalat.

Kõiki minu katseid tõestada tõtt, tema advokaat, Rivo Kaldvee, alati keerab minu vastu.. Arvi Aigro lõi mind peaaegu surmani, manipuleerides kõikidel tasanditel, a la et ma ei ole mitte keegi, et olen nõrk ilma temata. Selleks oli tal hea võimaluse kanal. Ta oli minu kirjutatud lugude arranžeerija. Peale kõike ma ei ole läinud politseisse, sellepärast et ma tundsin ennast süüdi, olin mõju all.

Ma siiralt uskusin, et ma armastan seda inimest lõpuni. See kohtu protsess kestab üle aasta ja mul on ausalt sellest kopp ees. Naised, kogemuse mõttes, et te ei teeks mitte kunagi nagu mina: armastage iseennast palun.”