JÄRGMINE PEATUS LASNAMÄE- kuum sihtkoht koduostjatele

Lasnamäe on viimastel aastatel sattunud paljude huviorbiiti, seda näiteks hea kaupluste võrgustiku, põnevate sündmuste või atraktiivsete kinnisvarapakkumiste tõttu. Viimase hulgas köidab pilku Eesti suurim ja uhkeim kortermaja uusarendus – VEGA. Tallinna suurim linnaosa on viimasel ajal hüppeliselt arenenud. Seal on koha leidnud kaubanduskeskused, korras kergliiklusteed ja pargid ning Eesti suurim Tallinki tennisekeskus. Mõnusa keskkonna loomisele on hoogu andnud kogukonnaliikumise eestvedaja MTÜ Lasnaidee. 

Korteriostjate suur huvi

Eesti tuntuima kinnisvaraarendaja Endoveri müügidirektori Marko Männimetsa sõnul ei ole kahtlustki, et linnaosa on uue kodu otsijate huviorbiidis. “Kui keegi täna küsib, kuhu tasuks suund võtta, siis julgen kindlalt öelda: Järgmine peatus on Lasnamäe.” Seda kinnitab ka Endoveri arendatud Mustakivi tee 25 asuv Eesti suurima kortermaja uusarendus VEGA, mis on võitnud kodusoetajate südamed.” Kunagine Eesti Mereakadeemia hoone muutus vähem kui aastaga uhkeks 297 korteriga kinnisvarapärliks. Arenduses on praeguseks müüdud üle 200 korterit ja huvi on jätkuvalt suur.

Turvaline elukeskkond ja taskukohane hind

“VEGA residentsi edu peitub suurepärases koosluses – turvaline piirkond, mõistlik hind ja rohkelt lisaväärtuseid. Hea kodu leiab nii rahulikku elukeskkonda ja ruumikust otsiv pere kui ka suurlinlikust sooviv inimene, kes peab lugu kõrgetest lagedest, avaratest planeeringutest ja ilusate vaadetega katuseterrassist. Majast avanevad vaated nii merele, vanalinnale kui ka Tondiraba pargile.” VEGA asub Lasnamäe südames, hea ligipääsetavusega kohas, kus läheduses on poed, hiljuti avatud Lasnamäe Tervisekeskus ja Tondiraba jäähall.

Unikaalsed lisaväärtused hinna sees

Omanäoliseks teeb arenduse mitmekesine ühisruumide ja -alade valik. “Esmamulje loob suursugune möbleeritud fuajee. VEGA elanike kasutuses on laste mängutuba ja stiilsed peoruumid, vaba aja veetmiseks saab kasutada mullivanniga saunakompleksi või katuseterrasse. Samuti on kompleksis hoiuruum lapsevankritele ja jalgratastele. Maja ümbritseb avar sisehoov grilli- ja puhkenurkade, mänguväljaku, palliplatsi ja vabaõhutreeningu alaga,” kirjeldab Männimets. Ka parkimiskitsikuse pärast muretsema ei pea, hoone juures on aiaga ümbritsetud parkla. 

Armastus esimesest silmapilgust

Lasnamäe populaarsust kinnitab ka sinna hiljuti tagasi kolinud, Eesti juhtivas loovagentuuris Tank projektijuhina töötav Veronika. “Kui hakkasin endale uut kodu otsima, teadsin, et sellel peavad olema kõrged laed, suured aknad ja rõdu. Soovisin, et saaksin korteri ise sisustada.” Ta tõdeb, et VEGA tema teele kohe ei jäänud, aga otsustas seda siiski vaatama minna. “Minu üllatus oli rohkem kui suur! Armusin korterisse juba uksel. Liftiga alla sõites teadsin, et pean selle saama. Arvan, et eduvõtmeks olidki kõrged laed ja lummav merevaade.” 

Tutvu Lasnamäe põnevaima uusarendusega VEGA .